Son Dakika

“Yaptığımız Her İcraatla Milletimizden Aldığımız Desteğin Hakkını Vermeye Çalışıyoruz”

Aralık , 2018 | tarafından ali inbaşı
“Yaptığımız Her İcraatla Milletimizden Aldığımız Desteğin Hakkını Vermeye Çalışıyoruz”
Genel
0

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 49. Muhtarlar Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, “Gücünü ve meşruiyetini sandıktan alan bir yönetim olarak kimin ne dediğine değil, sadece ve sadece milletimizin ne dediğine bakmakla mükellefiz, öyle de yapıyoruz. Attığımız her adımla, yaptığımız her icraatla, milletimizden aldığımız desteğin hakkını vermeye çalışıyoruz” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 49’uncusu düzenlenen Muhtarlar Toplantısı’nda, Türkiye’nin 23 ilinden gelen mahalle ve köy muhtarı ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Sergi Salonunda bir araya geldi.

“BEN MİLLETİMİN CUMHURBAŞKANI OLARAK SEÇİLDİM”

Aksaray, Ankara, Antalya, Artvin, Batman, Burdur, Çorum, Diyarbakır, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Gümüşhane, Hatay, Kahramanmaraş, Kastamonu, Kırşehir, Kocaeli, Malatya, Mardin, Muğla, Osmaniye, Samsun ve Uşak’tan gelen köy ve mahalle muhtarı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın misafiri olarak Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde verilen öğle yemeğinde ağırlandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, yemek öncesinde muhtarlara hitaben bir konuşma yaptı.

Bugünkü toplantıyla birlikte Külliyede misafir edilen muhtar sayısının 32 bine ulaştığını, seçimden önce muhtarların tamamına yakınıyla buluşma hedeflerine yaklaştıklarını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, mahalle ve köy halkı üzerinde devletin gözü-kulağı, eli-kolu; mahalle ve köy halkının da devlet nezdindeki temsilcisi olan muhtarlarla daha yapacak çok işlerinin olduğunu söyledi.

Salondaki manzarayı, “Türkiye’de demokrasinin tavanından tabanına nasıl ahenk içinde işlediğinin en bariz örneği ve ispatı” olarak niteleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Tabii demokrasiyi herkes böyle anlamıyor. Mesela ana muhalefetin başındaki zat, önceki gün çıkmış, şahsımı bu göreve meşru bir şekilde gelmemekle itham ediyor ve ‘Benim Cumhurbaşkanım değilsin’ diyor. Yahu, Bay Kemal ben senin Cumhurbaşkanın olmaya meraklı değilim, ben milletimin cumhurbaşkanı olarak seçildim” diye ekledi.

Savunma Sanayii İcra Komitesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan Başkanlığında Toplandı
Buy Cheapest Viagra Generic Pills. Best Reviewed Online Pharmacy. Sales And Free Pills With Every Order

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir