Son Dakika

Vatanım Sensin’e İki Yeni İsim

Nisan , 2017 | tarafından Emrah ÖZĞAN

Kanal D’nin sevilen dizisi Vatanım Sensin’de sürpriz gelişme

İzmir’in Yunan işgalinden kurtuluşunun konu edildiği ve başrollerini Halit Ergenç ile Bergüzar Korel’in paylaştığı Vatanım Sensin’e iki sürpriz isim dahil oldu. Hüseyin Avni Danyal ve Demet Evgar dizinin yeni bölümünde izleyici karşısına çıkacak.

Vatanım Sensin 25. bölümünde İngiliz ajanı Hamilton’un başlattığı iç savaşın yankıları Mustafa Kemal’e ulaşıyor! Mustafa Kemal, Misak-ı Milli için harekete geçiyor! İngiliz ajanının planladığı iç savaş İzmir’de görünmeye başlar.

Bu kargaşayı fırsata çevirerek kendi emelleri için kullanmak ister. Fakat bu durumun haberi Mustafa Kemal’e ulaşır.

Mustafa Kemal, bu durumun önüne geçebilmek için Misak-ı Milli’nin tanınmasını ister. İngiliz ajan Hamilton ise Tevfik’e bu konu için bir görev verir. Konu ile alakalı olan Rıza Bey’in ölümü için Tevfik’in Yunanlar ile beraber çalışmasını ister.

Mustafa Kemal Paşa’nın İzmir’e yolladığı Milis Müfreze Komutanı, Cevdet ile karşı karşıya! Milis Müfreze Komutanı, İzmir’e neden geldi?

İzmir’deki dengeleri nasıl değiştirecek? Rıza Bey’i ortadan kaldırmak isteyen Charles Hamilton, Tevfik’i vezifelendiriyor! Rıza Bey, İzmir’de çıkan iç isyanı sonlandırabilecek mi?

58fef20267b0a917742abf67

 

Kaynak : Hürriyet

Kuaförler Saçı Sanata Dönüştürdü
Kaymakam Fatih Keskin De Koltuğunu Verdi!

Bir Cevap Yazın