Son Dakika

Survivor’da Adada Kim Namaz Kılıyor?

Nisan , 2017 | tarafından Emrah ÖZĞAN
Survivor’da Adada Kim Namaz Kılıyor?
Magazin
0

Survivor 2017 Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında kıyasıya rekabet devam ediyor.

Adaların birleşmesiyle heyecanın daha da arttığı Survivor yarışmasında gönüllüler takımında başarılı performans sergileyen Volkan’ın söyledikleri izleyicileri şoke etti

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan programda Ogeday ile birlikte soru cevap yapan Volkan’ın söyledikleri şaşırttı.

Ogeeday’a ‘Ben her gün ne yapıyorum?’ diye soran Volkan, namaz kılıyorsun cevabını aldı.Bu sorular sonrasında akıllara Survivor adasında kimler namaz kılıyor sorusunu getirdi.

İŞTE SURVİVOR’DA NAMAZ KILAN YARIŞMACILAR

50988_sabriye

SABRİYE ŞENGÜL

Sabriye Şengül, 1988 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. 2006 yılında boksla tanışan Sabriye Şengül’ün hayatı bu tarihten sonra değişti. Sabriye Şengül, 2006 yılında boksla tanıştı. Spor hayatına hentboll oynayarak başlayan Sabriye Şengül, tavsiye sonrasında kickboks’a yöneldi. Hayatında sporun önemli bir yer tuttuğunu belirten Sabriye Şengül’ün en öne çıkan özelliği ise hırslı bir kimliğe sahip olması.

 Verdiği röportajlarda her fırsatta sporun hayatındaki önemini anlatan Sabriye Şengül, spor hayatını şu sözlerle anlatıyor: “Önceleri hentbol oynuyordum. Hırslı, mücadeleci ve pes etmeyen bir yapım var.

Antrenmanlarda ve maçlarda bu yapımdan dolayı sertleştiğim oldu. Hocalarım, ‘Sabriye hentbolcular bize lazım. Sen boks ile uğraş’ deyince neden olmasın dedim. Boksta ve Kickboskta 3 Türkiye şampiyonluğum var. Uluslararası boks şampiyonluğum ve K1 Dünya Karması şampiyonluğum bulunuyor.”

Survivor 2017 yarışmacısında hafızalara kazınan Sabriye, yarışmada da büyük başarı göstererek gönüllerde taht kurdu. Sempatik ve dobra kişiliğiyle dikkatleri üzerine çeken Sabriye, bu senenin en çok konuşulan ve sevilen yarışmacısı olmakla birlikte finale gidecek en büyük adaylardan birtanesi.

55442_volki

VOLKAN ÇETİNKAYA

Volkan Çetinkaya 1983 doğumlu. 34 yaşında olan Volkan Çetinkaya evli ve 2 çocuğu var. Türk Sİlahlı Kuvvetleri Ordu Milli Takım sporcusu olan Volkan Çetinkaya eski bir TSK personelidir. Volkan Çetinkaya Ordu Milli Takım kaptanlığı yapmıştır.

22566_1922305

SADİN BAKIR

Sadin Bakır, 1986’da Amasya’da doğdu. Aslen Gaziantep’lidir. Gaziantep Üniversitesi beden eğitimi ve spor öğretmenliği bölümünden mezun. Çocukluğundan itibaren güreş sporuyla ilgilenmektedir. Sadin Bakır, güreşin hayatındaki yerini ‘güreş benim için dedelerimden kalan bir mirastır’ şeklinde anlatmaktadır.

2002 yılında Ukrayna’da yapılan yıldızlar Greco Romen güreş Avrupa şampiyonasında Türkiye’ye bir altın madalya kazanıran Sadin Bakır, 2005 yılında Litvanya’da yapılan gençler dünya güreş şampiyonasında da bronz madalya almıştır. 8 yıldır beden eğitimi öğretmenliği yapan Bakır, İBB Spor Kulübü’nde antrenörlük yapmaktadır.

96708_1922152-1

TARİK MENGÜÇ

Tarık Mengüç 17 Ocak 1969 İstanbul doğumludur. Tarık Mengüç, müzik ile ilgilenmeye başlamadan önce; mobilya tasarımcısı ve cilacılık, seramikçilik, çakmakçılık yapmış. Aynı dönemde düğün salonlarında şarkı da söyleyen Tarık Mengüç, bu dönemde ilk bestesi olan ‘Nazar Değmesin’i yapmış.

Yandex'in Sesi Sıla Erkan Beyaz Show'a Katıldı!
'Diriliş Ertuğrul' Hayranlarını Üzecek Haber

Bir Cevap Yazın