Son Dakika

Şarkıcı Emina Jahovic, kendi markasına çocuklarının baş harfinden oluşan bir isim verdi!

Şubat , 2020 | tarafından Emrah ÖZĞAN
Şarkıcı Emina Jahovic, kendi markasına çocuklarının baş harfinden oluşan bir isim verdi!
Magazin
0

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal’ın eski eşi Emina Jahovic, ticarete atılıyor. Önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen Jahovic, kendi markasına çocuklarının isimlerinden oluşan “Yaemina” adını verdi.

Mustafa Sandal ile tek celsede boşanan şarkıcı Emina Jahovic, önceki gün bir alışveriş merkezinde kendisini görüntüleyen muhabirlerle sohbet etti. Kendi makyaj malzemelerini çıkaracağını söyleyen Jahovic, yaşadığı mutluluğu da paylaştı.

EMİNA TİCARETE ATILIYOR

Milliyet’te yer alan habere göre: Tek başına geldiği alışveriş merkezinde gazeteciler ile karşılaşan ve soruları yanıtlayan Emina Jahovic “Kendi makyaj ürünümü çıkarmak için artık gün sayıyorum” dedi. Jahovic, makyaj malzemelerinin hem kozmetik mağazalarında hem de internet sitesinde satışta olacağının da müjdesini verdi.

MARKASININ İSMİ DİKKAT ÇEKTİ

Önümüzdeki Mayıs ayında kendi markasını çıkaracak olan ünlü şarkıcı, ürünlerini Türkiye ve memleketi Sırbistan başta olmak üzere Avrupa ve Balkan ülkelerinde satışa çıkaracak. Mustafa Sandal’dan Yavuz ve Yaman adında iki çocuğu olan Emina Jahovic, markasının ismini verirken de herkesi duygulandırdı. Jahovic, markasına çocuklarının ve kendi adının yer aldığı “Yaemina” adını verdi.

Kaynak; https://www.haberler.com/

Fenomen CZN Burak'ın restoranında başlayan kavgada bir garson hayatını kaybetti!
İşçi Partili vekil Tracy Brabin, omuz dekolteli kıyafetine gelen eleştirilere yanıt verdi!

Bir Cevap Yazın