Son Dakika

NNYÜ’de Aile Eğitim Programı

Şubat , 2018 | tarafından Yasemin DALYAN
NNYÜ’de Aile Eğitim Programı
Kayseri
0

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi (NNYÜ), mezun öğrencilerin mesleklerinde dahabaşarılı ve etkin olmalarını sağlamak için çeşitli eğitim programlarıyla destek olmaya devam ediyor.

 NNYÜ ile Aile ve Sosyal Politikalar Kayseri İl Müdürlüğü işbirliği ile 5-9 Şubat tarihleri arasında Aile Eğitim Programı (AEP) kapsamında Eğitici Eğitimi düzenlendi.

Aile ve Sosyal Politikalar Kayseri İl Müdürlüğü’nde görevli Uzm. Psikolog Sengül Durmuşoğlu koordinatörlüğündeNNYÜ Sağlık Bilimleri Fakültesinde düzenlenen eğitime NNYÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü ile Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun 20 kursiyer katıldı.

Beş gün süren eğitim programında kursiyerlere Ailede İletişim ve Eğitim Alanı, Evlilik Öncesi eğitim Programları, Sağlık Alanı, Eğitim Ortamının Yönetilmesi ve Eğitim Materyallerini Yerleştirme gibi konularda NNYÜ Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü ile Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümünde görevli Öğretim Üyeleri ve uzmanlar tarafından eğitim verildi.

 Aile Eğitim Programı Eğitici Eğitimi sonunda yapılan sınavda başarılı olan kursiyerlere Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı onaylı sertifika verildi.

Büyükşehir'den Çocuklara Armağan
Kayseri Ticaret Odası’ndan ÜyelerineYurt Dışı Fuar Ziyareti Desteği Müjdesi...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir