Son Dakika

“Milletimiz Hangi Hayali Kuruyorsa Biz de Aynı Hayallerle, Aynı Hedeflere Yürüyoruz”

Ocak , 2019 | tarafından ali inbaşı
“Milletimiz Hangi Hayali Kuruyorsa Biz de Aynı Hayallerle, Aynı Hedeflere Yürüyoruz”
Gundem
0

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Ankara İl Teşkilatı, Belediye Başkan Adayları ve Aday Adayları Buluşma Programı’nda yaptığı konuşmada, “Milletimiz hangi dertlerden bizarsa, biz de onları çözmek için mücadele ediyoruz. Bunun için vesayetinden darbecisine, teröristinden ekonomik tetikçisine kadar, içeride ve dışarıda karşı karşıya gelmedik kimse bırakmadık” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Altındağ Kültür Sarayı’nda düzenlenen AK Parti Ankara İl Teşkilatı, Belediye Başkan Adayları ve Aday Adayları Buluşma Programı’nda partililere hitap etti.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki ile ilçelerden aday gösterilen belediye başkan adaylarını bir kez daha tebrik eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, hâlen görevde olup da 31 Mart’ta  görevlerini devredecek mevcut belediye başkanlarına da hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

“ÖNEMLİ OLAN, TÜRKİYE’YE VE TÜRK MİLLETİNE HİZMET ETME ŞEREFİNE NAİL OLMAKTIR”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti’deki her bir kişinin tüm görevlere talip olma hakkına, salahiyetine ve kabiliyetine sahip olduğunu belirterek, “AK Parti’de her görev bir bayrak yarışı şeklinde üstlenilir. Önümüzdeki seçimlerde, kimi arkadaşlarımız görevlerine devam ederken, kimileri de yerlerini yeni isimlere inşallah bırakacaklar ama bu süreç içerisinde asla geri durmayacaklar. ‘Ben aday değilim öyleyse bana ne’ demeyecekler. Adeta kendisi adaymış gibi çalışmasına o hırsla, heyecanla çalışmasına devam edecek” dedi.

Önemli olanın AK Parti çatısı altında davaya, Türkiye’ye ve Türk Milletine hizmet etme şerefine nail olmak olduğunu vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “AK Parti’nin Genel Başkanlığı ne kadar şerefli bir görevse, neferliği de aynı derecede şerefli bir vazifedir. Bugün burada, bu salonda bulunan arkadaşlarımın her biri, adaylarıyla, aday adaylarıyla, teşkilat mensuplarıyla işte bu şerefe nail olmuş kişilerdir. Rabbim hepinizden razı olsun” diye konuştu.

“Ankara Siyasetin, Hizmetin ve Yatırımın En İyisine Layıktır”
“Bölgemizle Birlikte Tüm Dünyada Adalet, Hoşgörü ve Barışın Tarafında Saf Tutuyoruz”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir