Son Dakika

Melikgazi Belediyesi BESK, Gaziantep’e Konuk..

Şubat , 2018 | tarafından Yasemin DALYAN
Melikgazi Belediyesi BESK, Gaziantep’e Konuk..
Spor
0

Melikgazi Belediyesi BESK tekerlekli sandalye basketbol takımı, 2017-2018 sezonu ilk yarısında AÖF sınavları nedeniyle ertelenen 10. Hafta Müsabakası Engelsiz Gaziantep Spor ile 18 Şubat pazar günü yapacağı müsabaka ve sonrasında 25 Şubatta ligin ikinci yarısının ilk maçında Muş Engellileri konuk ederek ligin ikinci yarısına başlıyor..

AÖF sınavları nedeniyle ertelenmiş olan ve federasyon tarafından 18 Şubat pazar günü oynanmasına karar verilen müsabaka için hazırlıklarını galibiyet odaklı yaptıklarını söyleyen kulüp basın sözcüsü Bilal Öztürk, Gaziantep deplasmanında umarız ki galibiyetle tanışır ve ardından başlayacak olan 2017-2018 sezonu ikinci yarısına da moralli başlayarak galibiyetleri art arda yaşamış oluruz..

Bunun için tüm hazırlıklarını yapan takımımızda moraller gayet yerinde, ligin son sırasında olmamızı düşünüp moral bozmak yerine Melikgazi’nin aslında bu olmadığını gösterecek güçteyiz..

Bu gücümüzü de Gaziantep deplasmanında göstererek artık bizde varız demek istiyor, deplasman maçında ve evimizde maçlarda kayseri halkının da destekleriyle arkamızda olduğunu hissetmek istiyor, birlikte başarılara imza atmak istiyoruz..

UEFA'dan Oğuz Sarvan'a Görev
Şehitlerimiz Anısına Saygı Duruşu Düzenlendi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir