Son Dakika

Liglerde Haftanın Programı

Şubat , 2018 | tarafından ali inbaşı
Liglerde Haftanın Programı
Spor
0

Liglerde bu hafta Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 22. hafta; Spor Toto 1. Lig 22. hafta; TFF 2 ve TFF 3. Lig’de 22 ve 23. hafta müsabakaları yapılacak. 

Karşılaşmaların programı, maç detayları ve sonuçlar şöyle:

Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu –  22 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
16.02.2018
20:00
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU ATİKER KONYASPOR -
Detaylar
BEŞİKTAŞ A.Ş.
17.02.2018
13:30
ANTALYA STADYUMU ANTALYASPOR A.Ş. -
Detaylar
KAYSERİSPOR
17.02.2018
16:00
YENİ 4 EYLÜL STADI DEMİR GRUP SİVASSPOR -
Detaylar
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
17.02.2018
19:00
ÜLKER STADYUMU FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU SPOR KOMPLEKSİ FENERBAHÇE A.Ş. -
Detaylar
AYTEMİZ ALANYASPOR
18.02.2018
13:30
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU BURSASPOR -
Detaylar
EVKUR YENİ MALATYASPOR
18.02.2018
13:30
DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU KARDEMİR KARABÜKSPOR -
Detaylar
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
18.02.2018
16:00
ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ TRABZONSPOR A.Ş. -
Detaylar
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
18.02.2018
19:00
RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADYUMU KASIMPAŞA A.Ş. -
Detaylar
GALATASARAY A.Ş.
19.02.2018
20:00
ANKARA 19 MAYIS GENÇLERBİRLİĞİ -
Detaylar
GÖZTEPE A.Ş.

Spor Toto 1. Lig –  22 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
16.02.2018
18:00
BORNOVA STADI ALTINORDU A.Ş. -
Detaylar
SAMSUNSPOR
16.02.2018
18:00
ANKARA 19 MAYIS MKE ANKARAGÜCÜ -
Detaylar
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
17.02.2018
13:00
ERZURUM KAZIM KARABEKİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR -
Detaylar
GAZİANTEPSPOR
17.02.2018
13:00
BALIKESİR ATATÜRK BALIKESİRSPOR BALTOK -
Detaylar
ELAZIĞSPOR
17.02.2018
15:30
MANİSA 19 MAYIS GRANDMEDICAL MANİSASPOR -
Detaylar
ADANASPOR A.Ş.
17.02.2018
15:30
GİRESUN ATATÜRK AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR -
Detaylar
DENİZLİSPOR
18.02.2018
13:00
ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR STADI ÜMRANİYESPOR -
Detaylar
ESKİŞEHİRSPOR
18.02.2018
15:30
GAZİANTEP STADYUMU GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ -
Detaylar
İSTANBULSPOR A.Ş.
18.02.2018
18:00
5 OCAK FATİH TERİM ADANA DEMİRSPOR -
Detaylar
BOLUSPOR

TFF 2. Lig –  Grup Kırmızı –  22 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
14.02.2018
12:00
SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ AMED SPORTİF FAALİYETLER -
Detaylar
MENEMEN BELEDİYE SPOR (H) GÜREL UZUNER
(Y) TOLGA DEDE
(Y) HACI MEHMET EKMEKYERMEZ
(D) ERHAN KUTLU
(G) CENGİZ SAVAŞKAN
(T) ALİ FAİK YILMAZ
(T) AKIN KILAVUZ
14.02.2018
13:30
ZAFER STADI AFJET AFYONSPOR -
Detaylar
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR (H) YASİN KOL
(Y) ÖZCAN GENEL
(Y) ABDURRAHMAN ATABAY
(D) ERCAN HELLAÇ
(G) MEHMET ÖZKAN
(T) ABDULLAH SEVİNÇLİ
(T) OKAN ARSLAN
14.02.2018
13:30
GAZİ STADI KASTAMONUSPOR 1966 -
Detaylar
TUZLASPOR A.Ş. (H) MURAT ERDOĞAN
(Y) FATİH KARATAĞ
(Y) ALİ TUNA
(D) HARUN TOPLAR
(G) ZİYA FİDAN
(T) ŞAHİN GİZLENCİ
14.02.2018
13:30
ANKARA AKTEPE KEÇİÖRENGÜCÜ -
Detaylar
SİVAS BELEDİYE SPOR (H) ÇAĞATAY ŞAHAN
(Y) CUMHUR ALTAY
(Y) BARAN ERASLAN
(D) DAVUT DAKUL ÇELİK
(G) MÜRVET SEZER
(T) HAYRİ ÇAVUŞOĞLU
(T) OĞUZ CESUR
14.02.2018
13:30
ANTAKYA ATATÜRK STADI HATAYSPOR -
Detaylar
MERSİN İDMANYURDU (H) YAVUZ ÇETİN
(Y) HAKAN KARABALCIK
(Y) ERSİN ERBAY
(D) METEHAN ALPAT
(G) TURGAY GÖKAL
(T) YALÇIN GÜL
14.02.2018
13:30
15 TEMMUZ STADI SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR -
Detaylar
ETİMESGUT BLD. SPOR (H) TOLGA SANCAK
(Y) ÖZGÜN KARAKOÇLU
(Y) TAMER OKULDAŞ
(D) MEHMET ALİ ÖZER
(G) SERKAN AKARCA
(T) SERTER ERUS
14.02.2018
13:30
YUSUF ZİYA ÖNİŞ SARIYER -
Detaylar
KOCAELİ BİRLİK SPOR (H) ALİ ZAĞLI
(Y) ÖMER LÜTFÜ AYDIN
(Y) OĞUZ AKYÜZ
(D) ALİ AKDENİZ
(G) ŞENOL İMANÇER
(T) MURAT KARAKAYA
14.02.2018
13:30
İNEGÖL İLÇE STADI İNEGÖLSPOR -
Detaylar
EYÜPSPOR (H) TURGUT DOMAN
(Y) İLKER AYTEN
(Y) UĞUR ÖNAY
(D) EFE SOYSAL
(G) NAMIK ORHAN
(T) ESER KURUOĞLU
14.02.2018
13:30
GAZİOSMANPAŞA STADI TOKATSPOR -
Detaylar
BUCASPOR (H) MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ
(Y) HASAN HÜSEYİN TETİK
(Y) CEMİL TUNÇ
(D) CİHAT ÇELİKDAĞ
(G) HAMDİ KÖSE
(T) HÜSEYİN ŞENEL

TFF 2. Lig –  Grup Beyaz –  22 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
14.02.2018
13:00
GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR GÜMÜŞHANESPOR -
Detaylar
SAKARYASPOR A.Ş. (H) MERT GÜZENGE
(Y) BERSAN DURAN
(Y) MEHMET EMİN TUĞRAL
(D) CAN CENGİZ
(G) SAMİ ŞAMAR
(T) ŞENER AYDOĞDU
(T) METİN DOĞAN
14.02.2018
13:00
12 ŞUBAT KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. -
Detaylar
FETHİYESPOR (H) MUSTAFA İLKER COŞKUN
(Y) EJDER YAPICI
(Y) AYKUT KÜÇÜK
(D) MEHMET SEMİH GÜÇLÜ
(G) MUSTAFA SEVİM
(T) MÜMİN TOSLALI
14.02.2018
13:30
KARAELMAS K.KÖKSAL ZONGULDAK KÖMÜRSPOR -
Detaylar
SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR (H) NECATİ SELÇUK ŞAHİN
(Y) KEMAL MAVİ
(Y) MUSTAFA CÜNEYD ÇALIŞKAN
(D) SERCAN MURAT GÜNDÜZLER
(G) FETHİ SERKAN KOÇAK
(T) SERKAN ATALAY
(T) HAKAN BAŞ
14.02.2018
13:30
PENDİK STADI PENDİKSPOR -
Detaylar
SİLİVRİSPOR (H) MUSTAFA MURAT OĞUZ
(Y) ORHAN FAHLIOĞULLARI
(Y) ÇETİN ÖNCEL
(D) MEHMET TÜRKMEN
(G) ŞERAFETTİN KÖSTERELİOĞLU
(T) İBRAHİM KOCAOĞLU
14.02.2018
13:30
ANKARA OSTİM BUGSAŞ SPOR A.Ş. -
Detaylar
KARŞIYAKA (H) TOLGA AHMET KALAYCI
(Y) YUSUF DOĞAN
(Y) BARIŞ ÇİÇEKSOYU
(D) HAKAN ÜLKER
(G) ERCAN YILDIRIM
(T) HİDAYET AYGÜN
(T) MEHMET DEMİR
14.02.2018
13:30
ANKARA 19 MAYIS HACETTEPE SPOR -
Detaylar
BANDIRMASPOR (H) SEMİH KURT
(Y) EMRE DOĞU
(Y) ABDULKADİR DÖNER
(D) VOLKAN OKUR
(G) ERBAY ALDEMİR
(T) ERDAL KÜÇÜKKAYA
14.02.2018
13:30
İZMİR ATATÜRK ALTAY -
Detaylar
NİĞDE BELEDİYESPOR (H) BURAK PAKKAN
(Y) NURETTİN DİNÇER DEMİR
(Y) NURETTİN TAŞKESEN
(D) ONUR BİNGÖL
(G) MUHARREM KARAAĞAÇ
(T) ŞABAN GÜVEN EKER
(T) ONUR AYDEMİR
14.02.2018
13:30
NAZİLLİ İLÇE NAZİLLİ BELEDİYESPOR -
Detaylar
OTTOCOOL KARAGÜMRÜK (H) ATİLLA KARAOĞLAN
(Y) ÇAĞLAR MEHMET ULUDAĞ
(Y) CANER EROĞLU
(D) ERDEM TEMEL
(G) ALİ OLGUN
(T) BÜLENT FİL
(T) SONER ÖZDEMİR
14.02.2018
19:00
ŞANLIURFA GAP STADYUMU ŞANLIURFASPOR -
Detaylar
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR (H) SİNAN DERECİ
(Y) MURAT ALTAN
(Y) HASAN ERDOĞAN
(D) LÜTFULLAH ASLAN
(G) SATILMIŞ KAVACIKLI
(T) LEVENT ERKÖSE
(T) İLTER ÖZ

TFF 2. Lig –  Grup Kırmızı –  23 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
18.02.2018
12:00
ESENLER STADI EYÜPSPOR -
Detaylar
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
18.02.2018
13:00
SİVAS MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ SİVAS BELEDİYE SPOR -
Detaylar
HATAYSPOR
18.02.2018
13:30
BODRUM İLÇE STADI BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR -
Detaylar
KASTAMONUSPOR 1966
18.02.2018
13:30
MERSİN STADYUMU MERSİN İDMANYURDU -
Detaylar
TOKATSPOR
18.02.2018
13:30
KOCAELİ ALPARSLAN TÜRKEŞ STADI KOCAELİ BİRLİK SPOR -
Detaylar
İNEGÖLSPOR
18.02.2018
13:30
YENİ BUCA STADI BUCASPOR -
Detaylar
SARIYER
18.02.2018
13:30
TUZLA BELEDİYE SAHASI TUZLASPOR A.Ş. -
Detaylar
KEÇİÖRENGÜCÜ
18.02.2018
13:30
MENEMEN İLÇE STADI MENEMEN BELEDİYE SPOR -
Detaylar
AFJET AFYONSPOR
18.02.2018
13:30
ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK STADI ETİMESGUT BLD. SPOR -
Detaylar
AMED SPORTİF FAALİYETLER

TFF 2. Lig –  Grup Beyaz –  23 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
18.02.2018
13:30
İZMİR ATATÜRK KARŞIYAKA -
Detaylar
HACETTEPE SPOR
18.02.2018
13:30
NİĞDE 5 ŞUBAT NİĞDE BELEDİYESPOR -
Detaylar
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
18.02.2018
13:30
FETHİYE İLÇE FETHİYESPOR -
Detaylar
ŞANLIURFASPOR
18.02.2018
13:30
SAKARYASPOR A.Ş. -
Detaylar
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
18.02.2018
13:30
SİLİVRİ SİLİVRİSPOR -
Detaylar
GÜMÜŞHANESPOR
18.02.2018
13:30
BANDIRMA 17 EYLÜL BANDIRMASPOR -
Detaylar
PENDİKSPOR
18.02.2018
13:30
VEFA OTTOCOOL KARAGÜMRÜK -
Detaylar
ALTAY
18.02.2018
13:30
BŞ BLD ATATÜRK KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR -
Detaylar
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
18.02.2018
13:30
KIRKLARELİ ATATÜRK SBS İNŞAAT KIRKLARELİSPOR -
Detaylar
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.

TFF 3. Lig –  Grup 01 –  22 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
14.02.2018
13:30
BERGAMA 14 EYLÜL BERGAMA BELEDİYESPOR -
Detaylar
YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR (H) ŞEREF TAŞTAN
(Y) ABDÜLHAMİT SÖYLER
(Y) AHMET EKEN
(D) RAŞİT YORGANCILAR
(G) KAAN AKIN ÖZ
(T) ERTUĞRUL ÖZTEN
14.02.2018
13:30
VEFA HALİDE EDİP ADIVARSPOR -
Detaylar
ERBAASPOR (H) MEHMET ŞÜKRÜ KÖZCÜ
(Y) İSMAİL EMRE
(Y) MUSTAFA TOSUN
(D) YUSUF AYDIN
(G) HAYATİ ÜNAL
(T) YAŞAR ÇATAL
14.02.2018
13:30
BAYBURT GENÇ OSMAN BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR -
Detaylar
OFSPOR A.Ş. (H) SERKAN ÖNSAL
(Y) NECDET ÇELİK
(Y) TUNCAY ERCAN
(D) SERKAN PINAR
(G) NEŞET MERDİN
(T) SİNAN IŞIK
14.02.2018
13:30
YOMRA İLÇE SAHASI YOMRASPOR -
Detaylar
12 BİNGÖL SPOR (H) EMRE YÜKSEL
(Y) EMRAH AKKAYA
(Y) TUNCAY ÇALIKOĞLU
(D) ALİ CAN ÖZIŞIK
(G) VELİ ÜNLÜ
(T) SADETTİN DAĞ
14.02.2018
13:30
İSMET ATLI STADI KOZAN BELEDİYESPOR -
Detaylar
ÇANAKKALE DARDANEL SK (H) HASAN ERTUĞAN
(Y) SERDAR SOYDAN
(Y) ABDULLAH MELİH KARADUMAN
(D) ALİ CAN SOYDAL
(G) FATİH GÜNDOĞDU
(T) ÜNAL AKÇA
14.02.2018
13:30
MÜMİN ÖZKASAP SPOR TESİSLERİ MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR -
Detaylar
DÜZCESPOR (H) BARKIN KARA
(Y) MUTLU ÇİĞDEM
(Y) ERHAN GÜNDÜZ
(D) EMRE KÜÇÜK
(G) COŞKUN TOPAÇ
(T) ADNAN KURT
(T) MURAT ILGIN
14.02.2018
13:30
BATMAN 16 MAYIS STADYUMU BATMAN PETROL SPOR A.Ş. -
Detaylar
ERZİN BELEDİYESPOR (H) GÖKHAN ÖZBULUT
(Y) EMRE ASLAN
(Y) SEZGİN ŞAHBAZ
(D) FARUK KÜSTÜL
(G) İRFAN UĞURLUAY
(T) SELÇUK KAYA
14.02.2018
13:30
ZİYA ALTINOĞLU STADI ÇATALCA SPOR -
Detaylar
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR (H) BİLAL KÖSEOĞLU
(Y) HAKAN EYGÜ
(Y) OZAN ANDAÇ GÖRAL
(D) MURAT TÜRKOĞLU
(G) ALİ GÖL
(T) ENDER TÜRKYILMAZ
14.02.2018
13:30
BAYRAMPAŞA ÇETİN EMEÇ BAYRAMPAŞA -
Detaylar
KEMERSPOR 2003 (H) DENİZ KÜKREK
(Y) NECMİ DEMİR
(Y) BEKİR ÖZÇELİK
(D) DERVİŞ VERİMLİBAĞ
(G) ADEM ELGÖRMÜŞ
(T) ATALAY BAHAR

TFF 3. Lig –  Grup 02 –  22 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
14.02.2018
13:00
ERZİNCAN 13 ŞUBAT STADI ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR -
Detaylar
KIRIKHANSPOR (H) ERDOĞAN ÖZKAYA
(Y) MURAT GÜÇLÜ
(Y) CAN ÖZTEKİN
(D) BARIŞ ESA
(G) ULAŞ AKSOY
(T) İBRAHİM ALTUNSOY
14.02.2018
13:00
19 EYLÜL STADI YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ -
Detaylar
1461 TRABZON (H) FEVZİ ERDEM AKBAŞ
(Y) AHMET YAŞILAK
(Y) ERDİNÇ ZENGİ
(D) SERKAN ERYILMAZ
(G) BÜLENT TÜRKEKUL
(T) ALAATTİN DURGUT
14.02.2018
13:00
PAZAR İLÇE PAZARSPOR -
Detaylar
TİRE 1922 SPOR (H) ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY
(Y) SEDAT BAYRAK
(Y) BERKAY DABAN
(D) RECEP BUĞRA ÇETİN
(G) MESUT CARIK
(T) ÇETİN ÇOBAN
14.02.2018
13:30
TCDD ANKARA DEMİRSPOR ANKARA DEMİRSPOR -
Detaylar
GÖLCÜKSPOR (H) FERİDUN DALDAŞ
(Y) GÖKHAN ÖZKAN
(Y) ERCAN AKBAŞ
(D) BURAK GAZİ ÜLKER
(G) AHMET ÇİFCİ
(T) İBRAHİM KARAMAN
14.02.2018
13:30
KAYSERİ ATATÜRK SPOR KOMP.YAN AÇIK SAHA KAYSERİ ERCİYESSPOR -
Detaylar
EROKSPOR A.Ş. (H) AHMET BALKAN
(Y) BURAK GÜLTEK
(Y) ADNAN AKBULUT
(D) YUNUS DURSUN
(G) M.ORHAN ANŞİN
(T) SELÇUK YILMAZ
14.02.2018
13:30
BAĞCILAR MAHMUTBEY STADI ANADOLU BAĞCILAR SPOR -
Detaylar
YEŞİL BURSA A.Ş. (H) LEVENT AKTAN
(Y) HARUN ÖZTEKİN
(Y) ADEM ŞAHİN
(D) BİRAND GÜMÜŞ
(G) NİYAZİ İZGÖREN
(T) MUSTAFA SARAL
14.02.2018
13:30
DARICA İLÇE DARICA GENÇLERBİRLİĞİ -
Detaylar
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR (H) ABDULKERİM SALTUK BUĞRAHAN KOCA
(Y) ADEM ŞAHAN
(Y) MEHMET ÖZER
(D) ALİRIZA ALTUNBAKIR
(G) ABDÜLKADİR ENSARİ
(T) CEMİL DÖNMEZ
14.02.2018
13:30
MUĞLA ATATÜRK STD. MUĞLASPOR -
Detaylar
TURGUTLUSPOR (H) VOLKAN CİNDEMİR
(Y) METİN CEBECİ
(Y) ERTAN BAŞDAĞ
(D) ERTUĞRUL YILMAZ
(G) MUZAFFER SATICI
(T) KORAY BAKIŞ
14.02.2018
13:30
GENERAL BASRİ SARAN ERGENE VELİMEŞE SPOR -
Detaylar
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. (H) YAKUP ÖZHAN
(Y) FAHRİ DERE
(Y) MEHMET SALDIRANER
(D) ALİ YILMAZ
(G) LOKMAN TOP
(T) M.BÜLENT ÖZMEN
(T) HAKAN HALICI

TFF 3. Lig –  Grup 03 –  22 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
14.02.2018
12:00
CİZRE İLÇE CİZRE SPOR -
Detaylar
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR (H) EMRE ALTUN
(Y) MUHAMMET OĞUZHAN ÖZTAŞ
(Y) MESUT HAKALMAZ
(D) RAMAZAN HAYMANA
(G) ADEM AYDIN
(T) HAKAN BAŞESGİOĞLU
(T) ETHEM ERSAN
14.02.2018
13:00
AHMET SUAT ÖZYAZICI STADI BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR -
Detaylar
ANKARA ADLİYE SPOR (H) OZAN BİLEYCİ
(Y) TUNAY ATEŞ
(Y) OZAN BEKAR
(D) MUHAMMED ÖMÜR
(G) TUNCAY UÇAR
(T) ÖZER YILMAZ
14.02.2018
13:00
ELAZIĞ ATATÜRK ELAZİZ BELEDİYESPOR -
Detaylar
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş (H) SAİT TUZCU
(Y) BİRTAN YAVUZ
(Y) ALİ KILIÇ
(D) ÖMER KOCABEY
(G) CAN FİLAT
(T) ÖMER DEMİRBOĞA
14.02.2018
13:30
KIZILCABÖLÜK SEMT SAHASI KIZILCABÖLÜKSPOR -
Detaylar
BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. (H) ŞAHİN BERKER
(Y) TANER İLKER GÜMRÜKÇÜOĞLU
(Y) ZAFER GAYRETLİ
(D) ESAD SADIK DEMİRTAŞ
(G) AYHAN GÖKSUN
(T) MEHMET ACET
14.02.2018
13:30
PAYAS İLÇE STADI PAYASSPOR -
Detaylar
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR (H) MEHMET TERECE
(Y) EREN ÖZÇELİK
(Y) MUSTAFA YÜKSEL
(D) İSMAİL GÜZEL
(G) ABDÜLKADİR GÜVEN
(T) ZİYA DİLMEN
14.02.2018
13:30
TARSUS İLÇE TARSUS İDMAN YURDU -
Detaylar
ARSİNSPOR (H) DİRENÇ TONUSLUOĞLU
(Y) ARDA DARCAN
(Y) AHMET OĞUZ YILMAZ
(D) ANIL ŞEN
(G) SACİT KEŞKEK
(T) EKREM ÖZTEMEL
14.02.2018
13:30
İZMİT İSMET PAŞA KOCAELİ KOCAELİSPOR -
Detaylar
AYDINSPOR 1923 (H) EFE TANRIVERDİ
(Y) ÖZGÜR FATİH KALAYCI
(Y) VOLKAN EFECİOĞLU
(D) EMRE KAAN ÇALIŞKAN
(G) MEHMET KARANLIK
(T) BÜLENT ÇINAR ÇAVUŞ
(T) EMİN REŞAT
14.02.2018
13:30
KARACABEY M.FEHMİ GERÇEKER STADI KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. -
Detaylar
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ (H) HAKAN ERGİN
(Y) HAMDİ TONTU
(Y) CANER KURT
(D) BURAK DEMİRKIRAN
(G) NİHAT SAMUK
(T) SERKAN DİYEMLİ
14.02.2018
13:30
DR.TURHAN KILIÇÇIOĞLU ÇORUM BELEDİYESPOR -
Detaylar
TEKİRDAĞSPOR (H) DOĞU YILMAZ
(Y) SONER AKGÜN
(Y) HALİL ALTUN
(D) HALİL ERDOĞAN
(G) HAKAN AKNAM
(T) ERTUĞ BÜYÜK

TFF 3. Lig –  Grup 01 –  23 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
18.02.2018
13:30
ERBAA İLÇE ERBAASPOR -
Detaylar
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
18.02.2018
13:30
BİNGÖL ŞEHİR 12 BİNGÖL SPOR -
Detaylar
HALİDE EDİP ADIVARSPOR
18.02.2018
13:30
ERZİN İLÇE STADI ERZİN BELEDİYESPOR -
Detaylar
ÇATALCA SPOR
18.02.2018
13:30
18 MART ÇANAKKALE DARDANEL SK -
Detaylar
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
18.02.2018
13:30
AKTEPE STADI YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR -
Detaylar
KOZAN BELEDİYESPOR
18.02.2018
13:30
DR FEHMİ ÖNCEL KEMERSPOR 2003 -
Detaylar
YOMRASPOR
18.02.2018
13:30
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR -
Detaylar
BAYRAMPAŞA
18.02.2018
13:30
DÜZCE 18 TEMMUZ DÜZCESPOR -
Detaylar
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
19.02.2018
13:30
VALİ İSMET GÜRBÜZ CİVELEK OFSPOR A.Ş. -
Detaylar
BERGAMA BELEDİYESPOR

TFF 3. Lig –  Grup 02 –  23 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
18.02.2018
13:00
VAN ATATÜRK VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR -
Detaylar
ANADOLU BAĞCILAR SPOR
18.02.2018
13:00
TİRE 4 EYLÜL TİRE 1922 SPOR -
Detaylar
ANKARA DEMİRSPOR
18.02.2018
13:00
SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ DİYARBEKİR SPOR A.Ş. -
Detaylar
PAZARSPOR
18.02.2018
13:30
TURGUTLU 7 EYLÜL STADI TURGUTLUSPOR -
Detaylar
ERGENE VELİMEŞE SPOR
18.02.2018
13:30
KIRIKHAN İLÇE KIRIKHANSPOR -
Detaylar
YENİ ORDUSPOR KULÜBÜ
18.02.2018
13:30
MİNARELİ ÇAVUŞ SPOR TESİSLERİ YEŞİL BURSA A.Ş. -
Detaylar
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
18.02.2018
13:30
GÖLCÜK ŞEHİR GÖLCÜKSPOR -
Detaylar
KAYSERİ ERCİYESSPOR
19.02.2018
13:00
AHMET SUAT ÖZYAZICI STADI 1461 TRABZON -
Detaylar
MUĞLASPOR
19.02.2018
13:30
ATATÜRK OLİMPİYAT EROKSPOR A.Ş. -
Detaylar
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

TFF 3. Lig –  Grup 03 –  23 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
18.02.2018
13:00
NAMIK KEMAL STADI TEKİRDAĞSPOR -
Detaylar
ELAZİZ BELEDİYESPOR
18.02.2018
13:30
7 OCAK STADI OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ -
Detaylar
TARSUS İDMAN YURDU
18.02.2018
13:30
SULTANBEYLİ GÖLET FUTBOL SAHASI SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR -
Detaylar
BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR
18.02.2018
13:30
ADNAN MENDERES AYDINSPOR 1923 -
Detaylar
PAYASSPOR
18.02.2018
13:30
TEPECİK ŞENOL GÜNEŞ STADI BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. -
Detaylar
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.
18.02.2018
13:30
ANKARA OSTİM ANKARA ADLİYE SPOR -
Detaylar
KIZILCABÖLÜKSPOR
18.02.2018
13:30
UŞAK 1 EYLÜL UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş -
Detaylar
CİZRE SPOR
19.02.2018
13:00
ŞANLIURFA KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR -
Detaylar
ÇORUM BELEDİYESPOR
19.02.2018
13:00
ARSİN İLÇE STADI ARSİNSPOR -
Detaylar
KOCAELİSPOR

NOT:  Profesyonel lig müsabakalarında görevlendirilen hakem ve gözlemciler, Merkez Hakem Kurulu tarafından maçın oynanacağı tarihten en az 1 (bir) gün önce açıklanır.

FIBA Altyapı Gelişim Projesi İstanbul’da Devam Ediyor
Temsilcilerimiz, Avrupa Sahnesinde Sahaya Çıkıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir