Son Dakika

Kolonya Alırken Dikkat Edin!…

Mart , 2020 | tarafından Art haber Net
Kolonya Alırken Dikkat Edin!…
Gundem
0

Korona Virüsü uyarıları gelir gelmez satışında artış gösteren kolonya’da ne gibi konulara dikkat edilmeli ve hileleri nelerdir? Sorduk, öğrendik ve yazımızla sizlere aktarıyoruz. Erciyes Kozmetik’in Sahibi Mustafa Bulmuş kolonya hakkında ki sorularımız yanıtladı.

Kolonya alırken nereden alınmalı sorumuza Mustafa Bulmuş’un cevabı “bildiğiniz, güvendiğiniz ve işi kolonya ve kozmetik olanlardan alın” dedi ve sohbetin devamında;

“Kolonya 80 derece olmalıdır. Etil alkol 96 derece olarak üretilir, su ve esans ile seyretilir 80 derece kıvamına getirilir. Eğer 80 derece altındaysa kolonya kaliteli değildir ve ucuzdur. Eğer ki gerçek bir kolonya kullanmak istiyorsa vatandaşlarımız 1 litre için 25 ila 30 lirayı gözden çıkarmalı. Kokladıklarında burunu yakan keskin bir alkol kokusu almalılar.” dedi. Ayrıca, “Alkol şuan için olmadığını ve devletmizin bunun için adımlar attığını ve kısa bir sürede alkolünde şuan azalan stoklara ekleneceğini belirtti.”

Erciyes Kozmetik’in Sahibi Musatafa Bulmuş “vatandaşımızın sağlığına kötü etki eden hiç bir ürün üretmedik, üretimi kontrolümüzde olmayan ve bilmediğimiz hiç bir ürünü raflarımıza koymadık. Alkol stoğumuz var fakat diğer ihityaçlar olan ambalaj sıkıntısı büyük oranda yaşanmakta. Bu yüzden evde kullandıkları kolonya şişelerini, bidonlarını ve doldurulabilir aeresol (sprey) kutularını atmasınlar getirsinler her türlü yardımcı olmaya hazırız” diye belirtti.

Değerli vatandaşlarımız 80 derece kolonya alımında bu yazımızda ki durumlara dikkat edilmesini amaçladık. Değerli Erciyes Kozmetik’in sahibi Mustafa Bulmuş ve çalışanlarına bu bilgilendirme için teşekkür ederiz.

WhatsApp Image 2020-03-17 at 12.57.44

 

Haber : Emrah ÖZĞAN

Reçeteyle alınacak!
Pentagon destekli firma koronavirüs aşısının hazır olduğunu açıkladı.

Bir Cevap Yazın