Son Dakika

Kocasinan’da Şehit Savcı Kiraz’ın Adı Fidanlarla Yaşayacak

Nisan , 2018 | tarafından Yasemin DALYAN
Kocasinan’da Şehit Savcı Kiraz’ın Adı Fidanlarla Yaşayacak
Kayseri
0

Her hafta ağaç dikme etkinlikleri gerçekleştiren Kocasinan Belediyesi, bu sefer Şehit Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz’ın anısına 410 fidanı toprakla buluşturdu.

Etkinliğe katılan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, il protokolü, hakim ve savcılarla birlikte fidan dikti.

İstanbul Adliyesi’nde terör saldırısı sonucu şehit olan Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz’ın anısına fidanların toprakla buluştuğu etkinliğe, Vali Yardımcısı M.H.Nail Anlar, Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın, İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular, Kocasinan Kaymakamı Mustafa Kılıç, denetimli serbestlikten yararlanan hükümlüler ve vatandaşlar katıldı.

Etkinlikte bir konuşma yapan Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın, Kocasinan Belediyesi’nin desteğini her zaman hissettiklerini vurgulayarak, daha güzel bir çevre oluşturmak için gayret gösteren Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.

Vali Yardımcısı M.H.Nail Anlar ise sosyal sorumluluk faaliyetlerine herkesin destek vermesi gerektiğine dikkat çekerek, Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkür etti

Büyükşehir'den 50 Milyon TL'lik İhale
Kocasinan Akademi Vatandaşların Ümit Işığı Oldu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir