Son Dakika

Kocasinan Belediyesi İkram Çeşmesiyle Gönüllere Aktı

Şubat , 2018 | tarafından Yasemin DALYAN
Kocasinan Belediyesi İkram Çeşmesiyle Gönüllere Aktı
Kayseri
0

Kocasinan Belediyesi, asırlardır süre gelen Osmanlı geleneğini Kocasinan’da yaşatıyor.

İkram Çeşmesiyle binlerce vatandaşa salep ikram eden Kocasinan Belediyesi, bu hizmetiyle vatandaşın beğenisini kazanıyor. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “İkramlarımızdan vatandaşlarımızın hoşnut kalması bizi ziyadesiyle mutlu ediyor.” dedi.

“Unutulmaması gereken değerlerimizi vatandaşlarımızla buluşturuyoruz.” diyen Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, geçmişten günümüze kadar gelen geleneksel lezzetleri Kocasinan’da yaşattıklarını belirterek, “Kültürümüzü her zaman canlı tuttuk ve geleneklerimizi yaşatabilmek adına hassasiyet gösteriyoruz.

Bu çerçevede Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğümüz bünyesindeki İkram Çeşmesiyle vatandaşlarımıza çeşitli ikramlarda bulunuyoruz. Vatandaşlarımıza özellikle kış aylarında geleneksel bir lezzet olan salep ikram ederken Ramazan Ayında ise Ramazan şerbetiyle Osmanlı geleneğimizi yaşatıyoruz.

Ayrıca her sabah hastane önünde hasta yakınlarına ve Cuma günlerinde ise farklı camilerimizde cemaatimize sıcak çorba ikramında bulunuyoruz. İkramlarımızdan vatandaşlarımızın hoşnut kalması bizi ziyadesiyle mutlu ediyor.” ifadelerini kullandı.

Vatandaşlar ise Kocasinan Belediyesi’nin ikramlarından çok memnun kaldıklarını ifade ederek, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.

Açık Alan Spor Parkları Yenileniyor…
Azerbaycanlı Öğrencilerden Vali Kamçı'ya Ziyaret

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir