Son Dakika

Kocasinan Akademi Vatandaşların Ümit Işığı Oldu

Nisan , 2018 | tarafından Yasemin DALYAN
Kocasinan Akademi Vatandaşların Ümit Işığı Oldu
Kayseri
0

Müreffeh ve güçlü bir Türkiye için her hafta bir okul ziyareti gerçekleştiren Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, bu sefer Furkan Doğan Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti.

Kocasinan’ın geleceği için öğretmenlerle istişare eden Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan Akademi’nin eğitim faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Ziyaret sırasında öğretmenlerinden biri, kanser tedavisi görmüş bir yakınının Kocasinan Akademi’nin kursları sayesinde hayata tekrardan bağlandığını vurgulayarak, belediye ekiplerine teşekkür etti.

Okul girişinde Okul Müdürü Enver Kaya tarafından karşılanan Başkan Çolakbayrakdar’a, Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Öztürk, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Kılıç ve birim müdürleri eşlik etti.

Sınıfları tek tek ziyaret ederek, öğrencilerle sohbet eden Başkan Çolakbayrakdar, öğrencilere hitaben “Allah muvaffak etsin. İnşallah istediğiniz hedeflere ulaşırsınız” dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, daha sonra öğretmenler odasına geçerek öğretmenlerle hasbihal etti. Geleceğin teminatı çocuklara daha yaşanabilir bir Kocasinan bırakmak için öğretmenlerle fikir alışverişinde bulunduklarını vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar, “Göreve geldiğimden itibaren mahalle mahalle gezip, vatandaşların ihtiyaçlarına göre çözüm üretiyoruz.

Vatandaşlarımızın taleplerini, elimizden geldiğince yerine getirmeye çalışıyoruz. Yaptırımız hizmetlerle vatandaşlarımızın yüzü gülüyor” diye konuştu.

Kocasinan'da Şehit Savcı Kiraz'ın Adı Fidanlarla Yaşayacak
Kayseri'nin Farklı Bir Güzelliği

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir