Son Dakika

Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni dizisi Alef’ten ilk kareler geldi!

Aralık , 2019 | tarafından Emrah ÖZĞAN
Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni dizisi Alef’ten ilk kareler geldi!
Magazin
0

Kenan İmirzalıoğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın başrolünde yer aldığı polisiye dizi Alef’in detayları belli oldu. Başrol oyuncuları dizi için objektif karşısına geçip poz verdi.

Mistik bir polisiye dizisi olan Alef,2020 yılında BluTV ve FX’te aynı anda ekranlara gelecek. Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen’in başrollerini paylaştığı ve ödüllü yönetmen Emin Alper’in yöneteceği Alef, diziseverleri mistik bir polisiye bilmeceyi çözmeye davet edecek.

OYUNCULAR OBJEKTİF KARŞISINA GEÇTİ

Senaryosunu Emre Kayış’ın kaleme aldığı dizinin başrol oyuncuları geçtiğimiz günlerde fotoğraf çekimleri için buluştu. Kenan İmirzaloğlu’nun bir tabure üstünde kütüphanede kitap okurken çekilen kare oldukça ses getirmişti. Alef’in bir sahnesinden olan fotoğraf karesinden sonra yeni fotoğraflar için sevilen oyuncular objektif karşısına geçti.

2020 YILINDA İZLEYİCİYLE BULUŞACAK

Temelleri tarihe dayanan ve tasavvufi öğelerle donatılmış mistik polisiye dizi, 2020 yılında BluTV ve FX’te aynı anda ekranlara gelecek. Güçlü kadrosuyla dikkat çeken dizi için izleyiciyi şimdiden büyük bir heyecan sarmış durumda.

Kaynak; https://www.haberler.com/

Usta oyuncu Hale Akınlı hayatını kaybetti!
Fahriye Evcen oğlu Karan'ın yüzünün göründüğü fotoğrafı ilk kez paylaştı!

Bir Cevap Yazın