Son Dakika

“Kayserimize Bu Acıyı Yaşatanlar En Ağır Şekilde Cezalandırılmalı”

Aralık , 2016 | tarafından Art haber Net
“Kayserimize Bu Acıyı Yaşatanlar En Ağır Şekilde Cezalandırılmalı”
Kayseri
0

Hak-İş Konfederasyonu Kayseri İl Başkanı ve Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik, bugün sabah saatlerinde Kayseri’nin Talas İlçesinde meydana gelen terör saldırısını kınayarak, “Saldırıda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralananlara da acil şifalar diliyoruz.” dedi.

Başkan Çelik, “ Çaresizlik içinde yok olmama savaşı veren terör örgütü yandaşları son olarak sabah saatlerinde çarşı iznine çıkan silahsız Mehmetçiğimizi hedef almıştır. Bu saldırıda Kayserimize bu acıyı yaşatanların en kısa zaman içerisinde tespit edilerek olayla kimlerin bağlantısı varsa en ağır şekilde cezalandırılmalıdır.

Saldırının amacı ülkemizin huzur ve istikrarını bozmak ve toplumda bir endişe yaratmaktır. Bu süreçte herkes daha sağduyulu olmalıdır. Huzur, kardeşlik ve medeniyet şehrimizi kana bulayan, insani bütün değerleri hiçe sayan Allah’ı kitabı, inancı olmayan haysiyet ve şereften yoksun hain terör odaklarının hepsini kınıyor, Yüce Mevla’dan tez vakitte kendi kanlarıyla boğulmaları için dua ediyorum.

Şehitlerimize Yüce Allah’tan Rahmet, ailelerine, yakınlarına, milletimize sabır ve metanet diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun. Terörü günlük hayatın parçası haline getirme çabalarına karşı, milletimizin tek yürek halinde terörü ve terör örgütlerini yeneceğine, bitireceğine olan inancımız tamdır.

Hak-İş ve Hizmet-İş ailesi olarak, terör saldırısını nefretle kınıyor, saldırıda hayatını kaybedenlere Yüce Allah’tan Rahmet, ailelerine sabır ve başsağlığı, yaralılara da geçmiş olsun dileğinde bulunuyoruz.” dedi.

TOBB Ve Sendikalardan Teröre Ortak Tepki
Engelli Sporcular Şehitleri Unutmadı...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir