Son Dakika

Kayseri Diriliş Başkanları Şehitler İçin Kur’an Okudu

Aralık , 2016 | tarafından Art haber Net
Kayseri Diriliş Başkanları Şehitler İçin Kur’an Okudu
Kayseri
0

Diriliş Başkanları Kayseri İl Başkanlığı Kayseri’deki hain bombalı saldırıda şehit olan askerlerin şehit olduğu yeri ziyaret ederek Kur’an okudu ve basın açıklaması yaptı.

Kayseri Diriliş İl Başkanı Mahmut Kılınç, İl Başkan Yardımcıları Sadettin Bilğiç, Harun Dirmen, Ali Ahmet İnanç ve yönetim kurulu üyeleri, İl Genlik Kolları Başkanı Levent Aydemir ve yardımcıları, Melikgazi İlçe Başkanı Naci Aras ve yardımcıları, İncesu İlçe Başkanı Selami Dirmen, Develi İlçe Başkan Yardımcıları Ramazan Vural ve Arif Şahbaz, üniversite Başkanı İbrahim Ekici ve yüzlerce Diriliş Başkanları üyeleri katıldı.

Develi İlçe Başkan Yardımcısı Hafız Ramazan Vural’ın okuduğu Kur’an tilaveti sonrasında Diriliş Başkanları Kayseri il Başkanı Mahmut Kılınç “Ülkemizi vatan hainleri teröristler ve emperyalist güçler hain tuzaklar kurarak gencecik fidanlarımızı şehit ederek ülkemizi kaosa sürükleyerek iç savaş çıkarma gayreti içerisindeler. Biz provokasyanlara gelmeyelim. Bir olarak kardeş olarak bütün hain planları bozalım”dedi

STK’lardan KTO'ya Ziyaret
“Teröre Alışmayacağız”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir