Son Dakika

KalDer Kayseri Temsilciliği İstişare Kurulu 2’nci Ana Bakım’da Toplandı

Temmuz , 2018 | tarafından Yasemin DALYAN
KalDer Kayseri Temsilciliği İstişare Kurulu  2’nci Ana Bakım’da Toplandı
Kayseri
0

KalDer Kayseri Temsilciliği İstişare Kurulu Murat Başyazıcıoğlu başkanlığında, Başkan Yardımcısı Tayfun Türkoğlu ev sahipliğinde 2’nci Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü’nde toplandı.

Kurula misafir olarak davet edilen Kotaş Amaye sahibi Emre Erkahyaoğlu, kurula kendisini tanıttı ve kurula davet edildiği için mutlu olduğunu dile getirip Kurul Başkanı Başyazıcıoğlu’na teşekkür etti.

Başyazıcıoğlu, katılım gösterdiği için Erkahyaoğlu’na teşekkür etti. Kurul toplantılarına misafir katılımcı davet etmenin önemli olduğunu, KalDer Kayseri olarak yapılan çalışmaların diğer kurumlar tarafından yakından takip edildiği takdirde KalDer’in yayılım politikasını olumlu yönde etkileyeceğini belirtti.

Başyazıcıoğlu, önceki kurul toplantısında Ebru Kantarcı Kayaoğlu’nun görevinden feragat edip başkan yardımcılığını 2. Ana Bakım Fabrika Müdürü Albay Tayfun Türkoğlu’na devir ettiğini hatırlatarak İstişare Kurulu adına görevini layıkıyla yerine getirdiği için Kayaoğlu’na teşekkür etti ve plaketini takdim etti.

Başyazıcıoğlu, aynı zamanda kurula katıldığı günden beri çok kıymetli katkıları olduğunu belirterek Albay Tayfun Türkoğlu’nun başkan yadımcılığı görevini kabul etmesinden ötürü çok mutlu olduğunu; bu görevi layığıyla yürüteceğine gönülden inandığını belirterek teşekkür etti.

"Kayseri'nin Faydasına Olan Her İşte Varız"
Kayseri İli Ortak Oda- Borsa Toplantısı Kayseri Ticaret Odası Ev Sahipliğinde Yapıldı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir