Son Dakika

“İstanbul’a Hizmet Etmek Proje, Yatırım Ve Vizyon İster”

Nisan , 2018 | tarafından Yasemin DALYAN
“İstanbul’a Hizmet Etmek Proje, Yatırım Ve Vizyon İster”
Politika
0

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Maltepe 6. Olağan İlçe Kongresi’ne katıldı.

Maltepe Spor Kompleksinde gerçekleştirilen kongre öncesinde kendisini karşılayan vatandaşlara bir selamlama konuşması yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra kongrenin yapıldığı salona geçerek partililere hitap etti.

Maltepe’nin 1994’ten bu yana geçirdiği değişime işaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, D-100 karayolunun iki tarafında iki ayrı dünya hâline gelen ilçeyi bütünleştirip birleştirdiklerini, Maltepe’yle birlikte tüm İstanbul’un çehresini değiştiren hizmetlere imza attıklarını söyledi.

Verdikleri hizmetleri, vatandaşlar arasında ayrım yapmadan götürdüklerini, tüm insanlara aynı nazarla baktıklarını kaydeden Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu hizmetlerin millete ve ülkeye olduğunu, bundan sonra da böyle devam edeceğini dile getirdi.

İstanbul’a yaptıkları hizmetlere değinerek, Marmaray, Avrasya Tüneli ve Yavuz Sultan Selim Köprüsünü kazandırdıklarını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul’da inşa edilen dünyanın en büyük havalimanının ilk etabının yılsonuna doğru açılacağını, dünya çapında bir proje olan Kanal İstanbul projesinin ihalesinin ise yakında başlanacağını hatırlattı.

“Biz Bugünlere Medya Operasyonlarıyla Değil, Manşetlerle Çarpışa Çarpışa Geldik”
Bekir Bozdağ'dan Beklenen Açıklama Geldi!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir