"HAYAT BİR SENARYO" ÇIKTI!

Hayat Bir Senaryo: Selda Avcı’dan insana ve hayata dair en saf duyguların anlatıldığı bir roman…

Araştırmacı yazar Selda Avcı iki yıl aranın ardından, ikinci kitabı "Hayat Bir Senaryo" ile okurlarının karşısına çıktı! Tuzlu Kahve kitabı ile olumlu geri dönüşler alan Selda Avcı, ilk romanını okurlarının beğenisine sundu. Gerçek hayattan esinlenilerek hazırlanan roman, sade ve sürükleyici hikayesi ile okurları ilk andan itibaren etkisi altına alıyor. Panu Kitap tarafından yayıncılığı üstlenilen Hayat Bir Senaryo, geçmişten günümüze uzanan bir hayat hikayesini ele alıyor.

‘’Umut var oldukça insanın yaşama sevincinin artarak büyüyeceği’’ temasına dayanan Hayat Bir Senaryo romanında Aylin’in hikayesine tanıklık ediyoruz. Aylin’in hikayesi Anadolu’daki sıradan bir ailenin yaşam mücadelesi, aile bağları ve dönem şartlarını derinlemesini inceleme fırsatı sunuyor. Hayalleri için mücadele eden kadınların ortak çağrısını kaleme alan Selda Avcı, Hayat Bir Senaryo ile umudun ve sevginin gücüne vurgu yapıyor.

İnsanların hayallerini gerçekleştirmesi için umuda ve sabıra ihtiyaç duyduklarını ifade eden Selda Avcı, ‘’Okurların hayatlarından izler bulabileceği, sıcak ve samimi duygularla kaleme alınan bir roman yazmak istedim. Amacım, ne olursa olsun pes etmememiz gerektiğini dile getirmekti. Hayatı mücadelelerle geçen bir kadın olarak; umudun gücüne inanıyorum. Aylin’in umut vadeden hikayesi içerisinde ortak değerlerimiz ve duygularımız yer alıyor. Hayatın zorlu yönlerine rağmen; kalbini temiz tutan ve mücadele etmekten vazgeçmeyen insanların eninde sonunda güzel bir sona ulaşacağı mesajını içeriyor’’ diye konuştu.

MAGAZİN 18.10.2021 17:57:00 0