Cüneyt Çakır ve Ali Palabıyık Avrupa'da görev alacak

UEFA ve FIFA kokartlı hakemlerimizden Cüneyt Çakır ve Ali Palabıyık Avrupa Ligi maçlarında görev yapacak.

FIFA kokartlı hakemlerimizden Cüneyt Çakır, 18 Şubat Perşembe günü UEFA Avrupa Ligi Son 32 Turu'nda oynanacak Benfica-Arsenal maçında, Ali Palabıyık ise Wolfsberger-Tottenham karşılaşmasında görev alacaklar.

Cüneyt Çakır, UEFA Şampiyonlar Ligi son 32 turunda 18 Şubat Perşembe günü Portekiz'in Benfica ile İngiltere'nin Arsenal takımları arasında oynanacak maçı yönetecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamada, İtalya'nın Roma şehrindeki Olimpiyat Stadı'nda oynanacak müsabaka, TSİ 23.00'te başlayacak.

Karşılaşmada Cüneyt Çakır'ın yardımcılıklarını Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Halis Özkahya olarak belirlendi.

FIFA kokartlı bir diğer hakemimiz Ali Palabıyık ise UEFA Avrupa Ligi son 32 turunda 18 Şubat Perşembe günü Avusturya'nın Wolfsberger ile İngiltere'nin Tottenham takımları arasında oynanacak müsabakayı yönetecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamada, Macaristan'ın başkenti Budapeşte'deki Puskas Arena'da oynanacak müsabaka, TSİ 20.55'te başlayacak.

Karşılaşmada Ali Palabıyık'ın yardımcılıklarını Ceyhun Sesigüzel ve Serkan Olguncan üstlenirken müsabakanın dördüncü hakemi ise Alper Ulusoy olacak. Karşılaşmada Abdulkadir Bitigen VAR, Mete Kalkavan ise AVAR olarak görev alacaklar. 

SPOR 16.02.2021 14:51:00 0