Son Dakika

“Geniş Bir Katılımla, İyi Bir Organizasyonla AK Partimize Yaraşır Bir Kongreyi Yapmayı Planlıyoruz”

Ağustos , 2018 | tarafından Yasemin DALYAN
“Geniş Bir Katılımla, İyi Bir Organizasyonla AK Partimize Yaraşır Bir Kongreyi Yapmayı Planlıyoruz”
Gundem
0

Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, 18 Ağustos’ta Ankara Kapalı Spor Salonun’da düzenlenecek 6. Olağan Kongresi hazırlıklarına ilişkin Anadolu Ajansı’na açıklamalarda bulundu.

Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, 18 Ağustos’ta gerçekleştirilecek 6. Olağan Kongresi’ne 52 ülkenin devlet başkanlarının davet edildiğini bildirdi. 

Genel Başkan Yardımcılarından oluşan üst kurul ile kongreye ilişkin çalışmaları yürüttüklerini belirten Ataç, “Çalışmalar son sürat devam ediyor. Biz kongrelerimizi çok önemsiyoruz ve ciddiye alıyoruz çünkü her kongre bir yenilenmedir, bir nöbet değişimidir. Ülkemize ve partimize yeni heyecanlar katacak bir organizasyondur.” ifadelerini  kullandı.

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla kongre hazırlıklarında her türlü detayı masaya yatırarak çalışmalarını sürdürdüklerini aktaran Ataş, “Arkadaşlarımız her gün burada değerlendirme toplantıları yapıyor ve yapılan çalışmaları gözden geçiriyor.

Kongremizde en ufak bir aksaklık yaşanmaması için gerekli tedbirleri alıyoruz. 1457 delegemiz var, resmi müracatlarımız ve yazışmalarımız hepsi tamamlandı.” diye konuştu. 

“Türk Milletini Dolarla Korkutamayacaklar”
“Ekonomik Manipülasyonlar Üzerinden Bize Diz Çöktüreceklerini Zannedenler, Bu Milleti Hiç Tanımıyor”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir