Son Dakika

Ford Trucks, Kayseri’de Metinler Güvencesinde…

Mart , 2017 | tarafından Art haber Net
Ford Trucks, Kayseri’de Metinler Güvencesinde…
Ekonomi
0

Kayseri’de otomotiv sektöründe hizmet veren Metinler Ford Bayii, Ford Trucks olarak kamyon ve çekici grubuna da önem veriyor…

Metinler Taşıt Araçları A.Ş. 1990 yılında Ford Otomotiv bayiliği ile ticari hayata yön veren Metin Köseoğlu, yakaldığı başarıları aldığı öldüllerle perçinlemiştir. Üst Üste aldığı ödülleri ile Kayseri’de önde olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

15137552_1059566130839441_1097755797201109728_o

Metinler Ford Trucks; 2013 yılında modern tesisi ve güler yüzlü personeli ile faaliyetine başlayan Metinler Ford Trucks Bölge Bayiliğini, Niğde, Nevşehir, Yozgat, Sivas, Kırşehir ve Kayseri’ye hizmet vermektedir.

FO_Trucks_Metinler-Bayi

Metin Köseoğlu;

Dürüst, Disiplinli Çalışmak ve Güzel Ahlakın ticarette başarıyı getirdiği inancının tam olması, bunu da her alanda yansıtıyor olduğuyla birlikte, personelini de bu denli eğittiği bilinmektedir.

Metin Köseoğlu’nu Tanıyalım…

Bslide-01-background1959 yılında Kayseri de hayata merhaba diyen Metin Köseoğlu, ilköğrenimini Namık Kemal İlkokulu’nda, ortaokulu Nazmi Toker Ortaokulu’nda ve lise öğrenimini ise Kayseri Lisesi’de tamamladı. Uludağ Üniversitesi’nde iktisat fakültesini bitirdi.
Çocuk yaşlarda eğitim ve öğretimin tatil olduğu yaz dönemlerinde Kayseri esnaf çevresinin adeti olduğu üzere ticaretin üniversitesi sayılan ‘’Kağnı Pazarında’’ babası Hilmi Köseoğlu ve dayısı Hacı Mehmet Köseoğlu tarafından kendisine öğretilen tüccarlığın ve ticaretin temel taşları dürüstlük, çalışkanlık üstün ticari ahlak disiplin ve sorumluluk bilincini ticari kariyerinde kendisine rehber edindi kız ve erkek babası olan Metin Köseoğlu 1972 yılında bakliyat üzerine ticaret hane sahibi olarak 1990 yılına kadar faaliyette bulundu. 1990 yılında Kayseri ve çevresine satış servis yedek parça alanında hizmet etmek üzere Ford bayiliğini kurarak yapılanması ile ticari kariyerine bir başarı daha ekledi bu şekilde Ford markasının Kayseri ve çevresinde en iyi şekilde temsil edilmesini sağladı.
2013 yılında Kamyon bölümümüzü yeni tesisine taşıyarak Kayserimize yakışır güzel bir tesis sunmanın gururunu da yaşadık. Ford Trucks Metinler olarak müşteri memnuniyeti odaklı üstün kalite anlayışı ile satış, servis, yedek parça ve ikinci el bölümlerini tek çatı altında topladık. Kayseri halkı ve binlerce müşterimizin bizim samimiyetimizi, dürüstlüğümüzü ve üstün iş ahlakımızı dolayısıyla Metinler A.Ş. ni ve çalışanlarını sevdiğine inancımız tamdır.”
Kayseri’yi sevdiğini her fırsatta dile getiren Metin Köseoğlu bir çok sosyal sorumluluk projesine de katkılarda bulunuyor. Köseoğlu, “Çalışanlarımız ve yöneticilerimiz; hepimiz eğitim gönüllüsü olarak, kendimizi yetiştirip, geliştirmeye çalışıyoruz.” ifadeleriyle eğitime verdiği önemi bir kez daha vurguluyor.

Otomotiv ve Kamyon grubunda hizmet veren Metinler Ford ailesine başarılar dileriz…

Metinler Ford Trucks Görselleri…

2017-03-25-PHOTO-00000174 2017-03-25-PHOTO-00000175 2017-03-25-PHOTO-00000177

 

Beklenen Haber Geldi!
Kayserigaz Talas Yatırımlarını Masaya Yatırdı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir