Son Dakika

Erdoğan’dan Afrin Operasyonu İle İlgili Açıklama

Şubat , 2018 | tarafından Yasemin DALYAN
Erdoğan’dan Afrin Operasyonu İle İlgili Açıklama
Politika
0

Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili açıklama yapan Erdoğan, Önümüzdeki günlerde Afrin şehir merkezinin kuşatmasına geçileceğini duyurdu.

TBMM Grup Toplantısı’nın partimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını Allah’tan diliyorum. Bugün, 32. gününe giren Zeytin Dalı Harekatı’nda görev alan tüm güvenlik güçlerimize rabbimden muvaffakiyetler niyaz ediyorum.

Şu ana kadar 1715 teröristi etkisiz hale getirdiğimiz bu operasyonda 32 de şehidimiz var. Biz oraya önümüze geleni yakıp yıkmak için gitmedik.

Biz orayı halen ülkemizde yaşayan yüz binlerce bölge halkı için güvenli ve yaşanılabilir bölge olabilmesi için, bu hale getirmek için girmiş bulunuyoruz.

Sahada belirli hazırlıkların da yapılması zaman alıyor. Önümüzdeki günlerde çok daha hızlı şekilde Afrin şehir merkezinin kuşatmasına geçilecektir. (Afrin sloganları üzerine) Gerekirse hep birlikte gideceğiz.

 Türkiye’nin ve Türk milletinin kırmızı çizgiyi yok sayanlara gerekiyorsa alınlarının ortasına bu çizgiyi nakşederek varolduğumuzu göstermek boynumuzun borcudur.

Makedonya Cumhurbaşkanı İvanov Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde
"Bu Savaşın Kazananı,Bu Savaşın Galibi Olmaz"

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir