Son Dakika

“Ekonomik Manipülasyonlar Üzerinden Bize Diz Çöktüreceklerini Zannedenler, Bu Milleti Hiç Tanımıyor”

Ağustos , 2018 | tarafından Yasemin DALYAN
“Ekonomik Manipülasyonlar Üzerinden Bize Diz Çöktüreceklerini Zannedenler, Bu Milleti Hiç Tanımıyor”
Gundem
0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gümüşhane Geçişi Çevre Yolu Açılış Töreni’ne katıldı. Atatürk Caddesinde düzenlenen törende Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir konuşma yaptı.

Konuşmasına 24 Haziran seçimlerinde kendilerine verdikleri destek için Gümüşhanelilere teşekkür ederek başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu desteğe ve itimada layık olmaya çalışarak Gümüşhanelilere ve ülkeye hizmete devam edeceklerini ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gümüşhane’ye sadece kuru bir teşekkür için gelmediklerini belirterek, sadece şehir için değil tüm Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgesi için önemli bir yatırımın açılışını yapmak üzere şehirde bulunduklarını dile getirdi.

Toplam yatırım bedeli 1 katrilyon lira olan ve bünyesinde 17 kilometre uzunluğunda 9 tünelin, 13 köprünün ve 4 tane viyadüğün olduğu Gümüşhane Çevre Yolunu hizmete sunduklarını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zigana geçişinin de tamamlanmasıyla Gümüşhane-Trabzon arasının 20 dakikaya düşeceğini belirterek, “Biz dertliyiz, biz bu millete aşığız âşık. Neymiş dövizmiş, neymiş kurmuş; geçin o işi, geçin” dedi.

Bu önemli projenin hayata geçirilmesinde emeği geçirenleri tebrik ve teşekkür eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gümüşhane Çevre yolunun bölgeye ve Türkiye’ye hayırlı olması temennisinde bulundu.

“Geniş Bir Katılımla, İyi Bir Organizasyonla AK Partimize Yaraşır Bir Kongreyi Yapmayı Planlıyoruz”
“Türkiye’yi Kaybetme Pahasına Küçük Hesapların Peşine Düşenler Yarın Çok Pişman Olacaktır”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir