Son Dakika

“Dünyada birçok devleti ekonomik, siyasi ve toplumsal olarak çökertecek tüm teşebbüsleri devlet-millet dayanışmasıyla aştık”

Şubat , 2019 | tarafından ali inbaşı
“Dünyada birçok devleti ekonomik, siyasi ve toplumsal olarak çökertecek tüm teşebbüsleri devlet-millet dayanışmasıyla aştık”
Gundem
0

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Denizli mitinginde yaptığı konuşmada, “Biz, bu dünyada birçok devleti felç edecek, ekonomik, siyasi ve toplumsal olarak çökertecek nice teşebbüsü devlet-millet dayanışmasıyla aştık. Bizi proje terör örgütleri üzerinden, döviz kuru üzerinden sindirmeye çalışanlar hamdolsun hedeflerine ulaşamadılar” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart Mahallî İdareler Seçimleri kampanyası kapsamında, AK Parti Denizli mitingine katıldı. 29 Ekim Bulvarı’nda düzenlenen mitingde Cumhurbaşkanı Erdoğan bir konuşma yaptı.

Konuşmasının başında, Çanakkale’de yaşanan deprem felaketi sebebiyle bölgedeki tüm vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileten Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Rabbim ülkemizi ve milletimizi her türlü felaketten korusun” temennisinde bulundu.

“Siyasi mücadelemizi, Türkiye’yi hedefleri ve hayalleriyle buluşturmak için yürütüyoruz”
“Hem şehirleri hem gönülleri âbad etmek için 17 yıldır büyük bir mücadele verdik”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir