Son Dakika

Develispor Kulüp Başkanından Açıklamalar!

Mayıs , 2020 | tarafından Semiha Hanife Kaygısız
Develispor Kulüp Başkanından Açıklamalar!
Spor
0

Develispor Kulüp Başkanı Ali Kabak liglerin tekrardan başlamasıyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “Alınacak tedbirler ve tedbirlerin uygulaması hakkında titiz bir çalışma yapılmalı. Hepimizi zor bir süreç bekliyor.” ifadelerini kullandı.

Develispor, liglerin başlama tarihinin açıklanmasının ardından Ramazan Bayramı’ndan sonra çalışmalarına başlama kararı aldı.

Ali Kabak: “Türkiye Futbol Federasyonu, Sağlık Kurulunun da görüşünü aldıktan sonra ligimizin başlayacağı tarihi 18 Temmuz olarak açıkladı. Umarım salgının yayılma hızı belirlenen tarihe kadar dip yapar. Bizim için sporcu sağlığı her türlü başarıdan daha önemlidir. Alınacak tedbirler ve tedbirlerin uygulaması hakkında titiz bir çalışma yapılmalıdır. Çünkü hiç bir sporcu kardeşimizi şampiyonluk ya da küme düşmeme uğruna riske atmamalıyız. Evet, futbolu ve yeşil sahaları çok özledik bunda tüm sporseverler hem fikirdir tekrar etmek isterim ki tedbirler federasyonumuz tarafından eksiksiz olarak alınmalıdır. Develispor olarak teknik ekibimiz sporcularımıza bireysel antrenman programı uygulamakta ve ferdi olarak çalışmaları devam ettiriyor. Toplu antrenmanlar en kısa süre içerisinde başlayacaktır. Bizler sosyal mesafeye uygun olarak antrenmanların yapılmasına dikkat edeceğiz. 20 yaş altı sporcularımız için sokağa çıkma yasağı hakkında nasıl bir çalışma olacak onlarında açıklığa kavuşmasını bekliyoruz. Kısacası korona virüs gölgesinde hepimizi zor bir süreç bekliyor. Tüm kulüplerimizin ve sporcu kardeşlerimizin sağlıklı bir şekilde bu ligi tamamlaması en büyük temennimizdir.” ifadelerini kullandı.

Diego Angelo!
1966 Turanspor Antrenörü Mehmet Yücel;

Bir Cevap Yazın