Son Dakika

Brüksel Seferlerinin İptal Süresi Uzadı

Mart , 2016 | tarafından Art haber Net
Brüksel Seferlerinin İptal Süresi Uzadı
Gundem
0

Türk Hava Yolları (THY), Belçika’nın Brüksel kentindeki Zaventem Havalimanı’nında yaşanan patlama nedeniyle karşılıklı olarak iptal ettiği İstanbul-Brüksel seferlerinin iptal süresini uzattı.

Belçika’nın Brüksel kentindeki Zaventem Havalimanı’nında yaşanan patlamanın ardından seferleri karşılıklı olarak iptal eden Türk Hava Yolları, iptal süresini uzattı. Resmi siteden yapılan açıklamada, “22 Mart 2016 tarihinde Brüksel Havalimanı’nda yaşanan patlamadan dolayı, 24 Mart ve 27 Mart arasındaki (27 Mart da dahil) Brüksel çıkışlı ve varışlı tüm Türk Hava Yolları seferleri iptal olmuştur” ifadesine yer verildi.

Ayrıca biletlerini acenteler vasıtasıyla almış tüm yolcuların parkur,tarih değişikliği yada iptal, iade talepleri için acenteleriyle irtibata geçmeleri istendi.

BİLETLER KESİNTİSİZ İADE EDİLEBİLECEK

THY önceden bilet almış olanlar hakkında yaptığı açıklamada ise “Brüksel Havaalanı’ndaki olağanüstü halden dolayı uçuşunuzun iptali durumunda (22 Mart-28 Mart arası tarihleri içerisinde) biletinizin kesintisiz iadesi mümkündür”açıklamasını yaptı.

THY bunun dışında Brüksel’e yakın havalimanı olan Rotterdam kalkış İstanbul varışlı ek seferler koydu.

Müezzinoğlu'ndan Anlamlı Açılış!
Bugün Hava Nasıl Olacak?

Bir Cevap Yazın