Son Dakika

“Biz Bugünlere Medya Operasyonlarıyla Değil, Manşetlerle Çarpışa Çarpışa Geldik”

Nisan , 2018 | tarafından Yasemin DALYAN
“Biz Bugünlere Medya Operasyonlarıyla Değil, Manşetlerle Çarpışa Çarpışa Geldik”
Politika
0

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Beykoz 6. Olağan İlçe Kongresi’ne katıldı.

Şahin Göktürk Spor Salonunda gerçekleştirilen kongre öncesinde kendisini karşılayan vatandaşlara selamlama konuşması yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra kongrenin yapıldığı salona geçerek partililere hitap etti.

Kongreler vasıtasıyla hem vatandaşlarla hasbihâl ettiğini, hem dava arkadaşlarıyla gönül bağlarını tekrar güçlendirdiğini ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Her gittiğimiz yerde şu gerçeğe defalarca şahit oldum: Milletimiz hâlen istikbalini AK Parti’de, AK kadroda görüyor” diye konuştu.

AK Parti büyüyüp güçlendikçe Türkiye’nin de büyüyüp güçlendiğini dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerinin devamında şunları ekledi: “Türkiye’nin bu kutlu yolculuğunu engellemeye çalışanların namlularını partimize de çevirmelerinin sebebi işte budur.

Cumhuriyet mitinglerinden parti kapatma davasına, Gezi olaylarından 17-25 Aralık’a, çukur eylemlerinden 15 Temmuz’a kadar hedefe, demokrasimizle beraber AK Parti’nin de yerleştirilmesinin yegâne nedeni budur. Bugün AK Parti milletimizle beraber milyonlarca kardeşimizin de umudu, sığınağı, göz bebeği olmuştur.

Eğer yüz milyonlar AK Parti ile yürüyorsa bunun tek sebebi var, seviyorlar. Bu hareketi seviyorlar. Bugün AK Parti’nin kaderiyle ülkemizin kaderi, tıpkı bir halat gibi örülmüş, etle tırnak gibi bir birine geçmiştir.”

Geldiği nokta itibariyle AK Parti’nin, Türkiye’de istikrarın, demokrasinin, toplumsal barış ve huzurun dinamosu olduğunu kaydeden Cumhurbaşkanı Erdoğan, partilileri dikkatli ve teyakkuz hâlinde olmaya davet etti ve “Zira her seçimde olduğu gibi 2019 öncesinde de, partimizin birlik ve beraberliğini örselemeye, gücünü azaltmaya, konsantrasyonunu bozmaya yönelik teşebbüslerin olması kaçınılmazdır” uyarısında bulundu.

“Suriye’de, Türkiye’nin Olmadığı Hiçbir Adımın Atılması Mümkün Değildir”
“İstanbul’a Hizmet Etmek Proje, Yatırım Ve Vizyon İster”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir