Son Dakika

“Birlikteliğimizi, Beraberliğimizi Kardeşliğimizi Bozamayacaklar”

Aralık , 2016 | tarafından Art haber Net
“Birlikteliğimizi, Beraberliğimizi Kardeşliğimizi Bozamayacaklar”
Kayseri
0

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Talas Yolu-Erciyes Üniversitesi Kampüsü yanında gerçekleşen hain saldırının birlikteliği, beraberliği ve kardeşliğimizi bozamayacaklarını söyledi.

Başımız sağ olsun……

Kayseri’deki ilgili tüm kent yöneticilerle birlikte olay yerinde olduklarını ve gerekli müdahalelerin, çalışmaların ve önlemlerin geciktirilmeden yapıldığını belirtenBaşkan Memduh Büyükkılıç, Özellikle sosyal medyadan bilgi kirliliği oluşturulmaması için tüm vatandaşları duyarlı olmaya davet ettiğini söyledi.

YAYIN İLKELERİNİ YERİNE GETİREN
KAYSERİ MEDYA VE GAZETE ÇALIŞANLARINI…

Başkan Büyükkılıç, Saldırı anıyla ilgili bilgi paylaşımını titizlikle yapan ve kamuoyunu bilgilendiren ve toplumdaki hassasiyetten dolayı yayın ilkelerini yerine getiren Kayseri medya ve gazete çalışanlarına teşekkür ettiğini kaydeden Başkan Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu:

”Kayseri Talas Bulvarı’nda terör örgütünce alçakça ve kalleşçe düzenlenen hain saldırıyı lanetle kınıyoruz. Bu hain saldırıda hayatını kaybeden şehitlerimize Allahtan rahmet, kederli ailelerine ve Türk Milletine de baş sağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyorum”

STK’lardan Kayseri’de Teröre Karşı Ortak Tepki
Kayseri'de Şehit Aileleri, Hain Saldırının Olduğu Yerde Teröre Lanet Yağdırdı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir