Son Dakika

‘Biliyorum, Bir Gün Pişirdiğim Yemeği Yiyebileceksin…

Ağustos , 2017 | tarafından Yasemin DALYAN
‘Biliyorum, Bir Gün Pişirdiğim Yemeği Yiyebileceksin…
Magazin
0

‘ Türkiye güzelinden oğluna duygusal mesaj…

1992 Türkiye Güzeli Özlem Kaymaz, 15 yaşına basan oğlu Daniel De Vries’ın doğum gününü Instagram sayfasına yazdığı duygusal bir mesajla kutladı.

Oğlu için hazırladığı süpriz partinin fotoğraflarını sayfasında paylaşan Özlem Kaymaz, altına şu notu düştü:

“Satırlara sığdırmak zor duygularımızı… Yıllar önce 10 Ağustos’ta hiç bilinmeyen, zorlu olacağını tahmin ettiğimiz bir yola çıktık seninle tanışıp bir öpücük kondurup iyi şanslar dilediğim anda… 3 ay sonra kucağıma alabildim… kablolar arasından öptüm kokladım, 1 yıl sonra evimize , yatağına getirebildim… 7 yıl sonra ilk defa sesini duyabildim… Kaç defa yalvardım sağlığın için… her ameliyatında nefesimizi tutup bekledik ailece… Çok şey öğrendik, ağladık, sevindik, çalıştık, uyumadık… hep sevdik! 15 koca yıl… tam ‘gücüm bitti’ dediğim yerlerde sen bize güç verdin yeniden… Biliyorum bir gün pişirdiğim bir yemeği yiyebileceksin! Bak bugün bu yazdıklarımı okuyabiliyorsun… Seni seviyorum bebeğim Yeni yaşın kutlu olsun!”

598d53862269a216dc865284

Özlem Kaymaz’ın 2002 doğumlu oğlu Daniel, Nager sendromu ile dünyaya geldi ve 15 yılda sayısız ameliyat geçirdi.

Eşi Watze de Vries’den de oğlunun hastalığı nedeniyle ayrılan Kaymaz,yıllar önce verdiği bir röportajda yaşadığı zorluğu “Oğlumuz için çok savaştık ama sevişmeyi unuttuk. Boşanmamızın sebeplerinden biri de Daniel’dı. İkimizin de kanadı kırık” cümleleriyle anlattı…

 

 

Demet Akalın Haciz Şokunu Atlattı
Birce Ters Işık Kurbanı!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir