Son Dakika

Beren Saat, aldığı onur ödülünü İstanbul Üniversitesi öğrencilerine adadı!

Ocak , 2020 | tarafından Emrah ÖZĞAN
Beren Saat, aldığı onur ödülünü İstanbul Üniversitesi öğrencilerine adadı!
Magazin
0

Atiye dizisiyle adından söz ettiren başarılı oyuncu Beren Saat, Yıldız Teknik Üniversitesi’de aldığı ödülü yemek hakları için mücadele eden İstanbul Üniversitesi öğrencilerine adadı. Beren’in öğrenciler için söylediği sözler salonda alkış tufanı kopardı.

Netflix yapımı Atiye dizisiyle ekranlara geri dönen başarılı oyuncu Beren Saat, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde düzenlenen ‘Altınyıldız Yılın Yıldızları Ödül Töreni’nde “Onur Ödülü” aldı

ÖDÜLÜNÜ ÖĞRENCİLERE ADADI

Ödül aldıktan sonra konuşan Saat,”Bu ödülü İstanbul Üniversitesi öğrencilerinin verdiği onur mücadelesine adamak istedim” dedi. Saat’in bu açıklaması ise salonda alkış tufanı kopardı.

KENAN DOĞULU SORUSUNA CEVAP VERDİ

Ödül töreninden ayrılırken kendisini bekleyen muhabirlerle sohbet eden Beren Saat, neşeli halleriyle dikkat çekti. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Saat, boşanacakları konuşulan eşi Kenan Doğulu ile barışmasıyla ilgili sorulara “İyiyiz, iyiyiz ya” cevabını verdi.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ’NDE NE OLMUŞTU?

İstanbul Üniversitesi’nde öğrenciler yemek hakkının sadece bir öğünle sınırlandırılma kararına karşı mücadele etmişti. Öğrenciler, mücadelelerinin sonucunda yemek hakkının sınırlandırılmasını önlemişti.

Kaynak; https://www.haberler.com/

Şarkıcı Emrah, şarkılarını izinsiz kullandığı için Acun Medya'ya açtığı davayı kazandı!
Cem'in 'stalk' sorusuna verdiği Serenay'lı yanıt akılları karıştırdı!

Bir Cevap Yazın