Son Dakika

Bensu Soral’a hediye edilen heykel, Banu Alkan’a benzetilince gündem oldu!

Şubat , 2020 | tarafından Emrah ÖZĞAN
Bensu Soral’a hediye edilen heykel, Banu Alkan’a benzetilince gündem oldu!
Magazin
0

Son olarak Organize İşler filminde rol alan oyuncu Bensu Soral’ın bir hayranı, oyuncunun heykeli yaparak hediye etti. Soral’a hediye edilen heykel, Banu Alkan’a benzetilince sosyal medyada gündem oldu.

Oyunculuğu kadar güzelliğide dikkat çeken 28 yaşında!ki Bengü Soral’a gelen hediye sosyal medyada gündem oldu. Bir hayranının kendisi için yaptığı heykeli instagram hesabından paylaşan oyuncu, heykele hiç benzetilmedi. Hatta birçok kullanıcı heykelin bengü yerine Banu Alkan’a benzediğini söyledi.

BENSU’NUN HEYKELİ YAPILDI

Hayalinin resim-heykel sergisi açmak olduğunu her fırsatta dile getiren güzel oyuncu Soral, takipçisinin yaptığı heykel karşısında çok mutlu olarak instagram hesabından hayranına teşekkür etti.

HAYRANLARI YORUM YAĞDIRDI

Bensu Soral’ın çok beğendiği heykele sosyal medyada kullanıcıları adeta yorum yağdırdı. Heykelin Bengü Soral’a hiç benzemediğini söyleyen kullanıcılar, heykeli Banu Alkan’a benzetti.

İşte güzel oyuncunun heykeli için yapılan bazı yorumlar…

BENSU SORAL KİMDİR?

Bensu Soral 23 Mart 1991 İstanbul doğumludur.Bursa’da bulunan İnegöl Anadolu Lisesi’nde öğrenim gören Soral, halen Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’de grafik üzerine eğitim görmeye devam ediyor. Ablası Hande Soral’ın da desteğiyle oyunculuğa başlamıştır.

İlk defa Yol Ayrımı dizisi ile televizyon ekranlarına çıkan Bensu Soral, aynı zamanda 2008’de vizyona giren Vicdan dizisinin oyuncu kadrosunda yer aldı. Bensu daha sonra Boynu Bükükler isimli gençlik komedisi dizisinde ana karakterlerin biri olan Miray’ı, 2015’te ise Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Aslı Metiner karakterini canlandırdı. Ayrıca Murat Dalkılıç’ın “Kader” adlı şarkısına çekilen klipte yer aldı. Oyuncu 2016 yılında çekilmiş ve büyük reyting toplamış ‘İçerde’ adlı dizide Çetin Tekindor’un canlandırdığı “Kebapçı Celal”in avukatlığını yapan “Melek” karakterini canlandırdı ve bununla da yayın hayatına geri dönüş yaparak adından söz ettirmeye başladı. Son olarak Organize İşler 2: Sazan Sarmalı’nda rol alan oyuncu, aynı zaman birkaç ünlü markanın reklam yüzü oldu.

Kaynak; https://www.haberler.com/

Kadir İnanır'a açıkça soruldu: Siyasete mi gireceksiniz?
Yasak Elma'nın 68. bölüm fragmanı yayınlandı! İhaneti öğrenen Yıldız, Leyla'ya saldırıyor!

Bir Cevap Yazın