Son Dakika

Başkan Şinasi Gülcüoğlun’dan Sanayi Müjdesi

Nisan , 2016 | tarafından Art haber Net
Başkan Şinasi Gülcüoğlun’dan Sanayi Müjdesi
Kayseri
0

Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu konuk olduğu televizyon programında merakla beklenen sanayi sitesinin müjdesini verdi.

Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu TRT Avaz ekranlarında yayınlanan ve Gökçen Oğan’ın sunuculuğunu yaptığı “Detay 13″ programına canlı yayın konuğu oldu. Bünyan’ın tarih ve kültür mirası hakkında bilgiler veren Başkan Gülcüoğlu tamamlanan, devam eden ve bu yıl temeli atılacak olan projeleri paylaştı.

Bünyan marka bir şehir olacak diyen Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu; “İmar uygulamaları tamamlana Sanayi sitemizin yapımıyla ilgili bugün bir görüşme yaptık. Buradan müjdesini de verelim: İnşallah bu yıl Bünyan’a bir de Sanayisi Sitesi kazandıracağız. Bütün platformlarda Bünyan’ı, Bünyanlı olmanın ayrıcalıklarını ortaya koymaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Gülcüoğlu; ayrıca devam eden doğalgaz, cezaevi ve içme suyu projesi hakkında detayları paylaştı. Sanayici ve yatırımcıların Bünyan’a yönelmesi adına birçok yatırım olduğuna dikkat çeken Başkan Gülcüoğlu doğalgazın getirilmesi, çift yönlü karayolun ilçemize kadar yapılmış olması, Adalet Bakanlığının ilçemizde yapmış olduğu yatırım, kısa süre sonra ihale edilecek olan TOKİ projemiz ilçemize ekonomik anlamda katkı sağlayacak ve sanayici ve yatırımcıyı ilçemize yönlendirecek projeler” dedi.

Başkan Şinasi Gülcüoğlu Bünyan’ın büyüyen Türkiye ekonomisinden hak ettiği payı alacağını sözlerine ekledi.

KTO Nisan Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
Kayseri Şeker Futbol Turnuvasında 25 Takım Mücadele Etti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir