Son Dakika

Başkan Büyükkılıç’tan Başsağlığı Mesajı

Mayıs , 2018 | tarafından Yasemin DALYAN
Başkan Büyükkılıç’tan Başsağlığı Mesajı
Genel
0

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’dan Kayserili Koleksiyoncu ve Numismatikçi; Bünyamin Kaynar’a Başsağlığı mesajı;

22 Mayıs 2018 tarihinde İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede vefat eden Bünyamin Kaynar ile ilgili olarak Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç mesajında,

 “Bünyamin Kaynar’ı ebediyete uğurladığımız bugünde, değerli hatırasına hürmetimizin sonsuz olduğunu belirtmek isteriz. Emekli Bankacı olan ve hobi olarak başladığı ancak zaman içerisinde ülke çapında madeni ve kağıt para ile Osmanlıca eserler koleksiyoncusu olan Kayserili Hemşerimiz vefat etmiştir.

Yapmış olduğu çalışmalarla, ardında bıraktığı eserlerle ve paha biçilmez koleksiyonu ile her zaman anılacak ve bu ülkeye yapmış olduğu katkıları ile genç nesillere örnek olacaktır. Sayın Bünyamin Kaynar, Kayseri’nin yetiştirdiği önemli isimler arasında yer almıştır.

Bedenen aramızdan ayrılışı bizi hüzne boğmuştur. Bu derin acıyı ancak paylaşarak taşıyabileceğimizin farkındayız.

Merhum hemşehrimiz Koleksiyoner Bünyamin Kaynar’a Allah’tan rahmet, yakınları ve sevenlerine ve özellikle Ülkemizde koleksiyon, numismatik ve özel müze sahibi olan camiasına başsağlığı dileriz” ifadelerine yer verdi.

 

Inexperienced Punters Seeking Hands on Soccer Wagering!
Firing Games? Have they got Any Knock-on Effects?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir