Son Dakika

“Ankara Siyasetin, Hizmetin ve Yatırımın En İyisine Layıktır”

Ocak , 2019 | tarafından ali inbaşı
“Ankara Siyasetin, Hizmetin ve Yatırımın En İyisine Layıktır”
Gundem
0

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Ankara Belediye Başkan Adaylarının tanıtıldığı programda yaptığı konuşmada, “İnanıyorum ki Ankara da bizi sevdi, onun için 16 yıldır bizi bırakmadı, bırakmıyor ve bırakmayacak. İşte bu sevda ile Ankara için en iyisini, güzelini, doğrusunu yapmaya çalışıyoruz. 31 Mart 2019 seçimleri için de aynı anlayışla en ideal isimlerle ve en iddialı projelerle milletimizin karşısına çıkmanın gayreti içindeyiz” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Spor Salonu’nda düzenlenen, AK Parti Ankara Belediye Başkan Adaylarını Tanıtım Programı’nda partililere ve vatandaşlara hitap etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında, yeni yılın Türkiye’ye, Türk milletine ve tüm insanlığa hayırlı olmasını diledi.

Son 17 yılın önemli bir kısmını Ankara’da geçiren bir başkentli olarak Ankara’yı çok sevdiğini ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasına şöyle devam etti: “İnanıyorum ki Ankara da bizi sevdi. Onun için 16 yıldır bizi bırakmadı, bırakmıyor ve bırakmayacak. İşte bu sevda ile Ankara için en iyisini, güzelini, doğrusunu yapmaya çalışıyoruz. 31 Mart 2019 seçimleri için de aynı anlayışla en ideal isimlerle ve en iddialı projelerle milletimizin karşısına çıkmanın gayreti içindeyiz. Bugün isimlerini milletimizle paylaşacağımız arkadaşlarımızın Ankara’ya yapacakları hizmetlerde inşallah daima yanlarında olacağız. Çünkü Ankara siyasetin de hizmetin de yatırımın da en iyisine layıktır.”

 “ANKARA’DA YENİ BİR DÖNÜŞÜM BAŞLATMAMIZ LAZIM”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti’nin kurulduğu günden beri her an seçime hazır parti olduğuna işaret ederek, seçim dönemlerinde sadece aday belirlediklerini, bu adayları da millet ile istişare yaparak tespit ettiklerini söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Partili belediye başkanı, milletvekili ve teşkilat yöneticilerinin günün 24 saati, yılın 365 günü halka hizmet için çalışacağını, kapısı açık bulunmayan, ulaşılamayan isimlerin teşkilatta yer bulamayacağını vurguladı.

Konuşmasında Çankaya ve Yenimahalle AK Parti teşkilatlarına seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Çankaya’yı da Allah’ın izniyle Yenimahalle’yi de alarak Ankara’da yeni bir dönüşüm, yeni bir değişimi başlatmamız lazım. Zira bugüne kadar Çankaya’ya gelenler hizmet vermediler, veremediler. Çankaya’nın ismi büyük, ama içindeki hizmete bakınca ne yazık ki berbat, rezalet. Yenimahalle, aynı öyle” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak beş dönem Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yapmış Mehmet Özhaseki’yi belirlediklerini anımsatarak, Cumhur İttifakı olarak 25 adayla Ankara’da yeni bir dönüşüm-değişimi 1 Nisan’dan itibaren başlatacaklarını belirtti.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: “PKK/PYD/YPG Kürt Kardeşlerimizin Temsilcisi Olamaz”
“Milletimiz Hangi Hayali Kuruyorsa Biz de Aynı Hayallerle, Aynı Hedeflere Yürüyoruz”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir