Son Dakika

8 Saat İmza

Kasım , 2017 | tarafından Yasemin DALYAN
8 Saat İmza
Magazin
0

Film senaryolarını kitap haline getiren Cem Yılmaz, TÜYAP Kitap Fuarı’nda imza günü düzenledi. Büyük ilgi gören etkinlik, tam 8 saat sürdü.

Cem Yılmaz, abisi Can Yılmaz ve oyuncu Zafer Algöz’le birlikte önceki gün TÜYAP Kitap Fuarı’nda imza günü düzenledi. Ünlü komedyen film senaryolarından hazırlanan kitapları, Can Yılmaz “Klişe Hayatlar Matbaası” ve “Yap Bi Babalık”ı, Zafer Algöz de “Haşırt Dı Bilekbord”u imzaladı.

 Yoğun ilgi gören etkinlikte üç ünlü ismin masasının önünde uzun kuyruklar oluştu. Cem Yılmaz, 8 saat süren etkinlik sonrası sevenlerine Twitter’dan teşekkür etti:

“Bugün saat 1’den 9’a kadar kitaplarını imzalatmak için beraber vakit geçirdiğim sevenlerime teşekkür ederim. Tam 8 saat. Helal olsun.” 

Biraz da abime imza attırın

Kardeşi Can Yılmaz ve oyuncu Zafer Algöz ile birlikte bir yayınevi tarafından düzenlenen imza törenine katılan komedyen, hayranlarıyla tek tek fotoğraf çektirdi.

Uzun süre kitap imzalamayan abisi Can Yılmaz’a takılan ünlü oyuncunun hayranlarına “Arkadaşlar biraz da abime imza attırın, adam dükkanı kapatacak” demesi herkesi kahkahaya boğdu.

5a086f8b0f254427a83a0856

5a086f6d0f254427a83a0854

 

Kaynak:Hürriyet

Ailesi Kemal Sunal Hakkındaki O İddiaya Son Noktayı Koydu
Demet Özdemir’le Dansa Var Mısın?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir